Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2023-06-20

A A A POLEĆ DRUKUJ

OSCBR Marką Godną Zaufania w kategorii „Wirtualna Księgowość”

 

Ogólnopolska Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych otrzymała tytuł „Marki Godnej Zaufania 2023” w kategorii Wirtualna Księgowość.

 

Tytuł przyznają polscy przedsiębiorcy w ogólnopolskim głosowaniu, które Instytut Badawczy Kantar Polska S.A. przeprowadza na zlecenie wydawcy miesięcznika My Company Polska. Startupowcy, menedżerowie, specjaliści i prezesi firm wskazują tych, którym ufają najbardziej.

 

Sondaż miał formę ankiety online prowadzonej wśród firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. To właśnie do takich przedsiębiorców adresowane są produkty i usługi dostępne w biurach współpracujących z siecią OSCBR. W każdej kategorii w spontanicznym wyborze można było wskazać tylko jedną markę – tę, którą darzy się największym zaufaniem.

 

Nagroda „Marka Godna Zaufania” jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i dowodem na to, że nasza praca przynosi efekty i jest doceniana zarówno przez biura rachunkowe, jak i ich klientów - polskich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą. To dla nas nie tylko powód do dumy, ale też zobowiązanie do dalszej efektywnej pracy i doskonalenia naszej sieci. Dziękujemy wszystkim, którzy oddali na nas głos za zaufanie, jakim nas obdarzają. To dla nas ogromna motywacja do dalszego rozwoju OSCBR. Zaufanie do marki, to zaufanie do ludzi którzy ją tworzą. Zaufanie to fundament, na którym buduje się biznes, a w czasach pełnych niepewności stwierdzenie "ufam ci" nabiera jeszcze większego znaczenia  - komentuje Anita Gołębiewska, Dyrektor Zarządzająca OSCBR.

 

W tym roku uczestnicy badania oceniali marki w 25 kategoriach. Spontanicznie wymienili nazwy 350 znanych i cenionych firm, ale w danej kategorii można było wskazać tylko jeden brand. Sieć OSCBR znalazła się wśród wskazywanych przez przedsiębiorców marek w zakresie najwyższej jakości świadczonych wirtualnych usług księgowych znacząco wyprzedzając pozostałe podmioty.

 

Słowa kluczowe:OSCBR

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ