Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2022-09-21

A A A POLEĆ DRUKUJ

Ostatnia szansa na atrakcyjne nagrody od tesa®!

Prace remontowe to Twój konik, a w wakacje zabrakło Ci czasu na remont mieszkania? Nic straconego! Weź udział w konkursie i zdobądź szanse na wyjątkowe nagrody, które pozwolą Ci odświeżyć ściany. Konkurs trwa do 30 września br., więc to ostatnia okazja na zdobycie specjalnej paczki nagród tesa®!

Co trzeba zrobić, aby mieć szansę na wygraną? Zasady konkursu są banalnie proste! Wystarczy kupić taśmę malarską tesa® z linii Excellent i pokazać nam w jaki sposób pomaga Ci ona w pracach remontowych. Czerwoną taśmę o szerokości 19 mm, 30 mm oraz 50 mm znajdziesz w sieciach sklepów budowlanych Mrówka i Bricomarché w całej Polsce, a także w sklepach internetowych.

Masz już czerwoną taśmę tesa® z linii Excellent? – świetnie! Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać dowolne zdjęcie z prac remontowo-wykończeniowych, pokazujące taśmę, a później opublikować je na Instagramie lub Facebooku. Nie zapomnij oznaczyć zdjęcia hasztagiem #CzerwonaTasma oraz wspomnieć profil marki na Facebooku lub Instagramie: aby to zrobić dodaj w treści @tesa (PL) - na Facebooku lub @tesa_polska - na Instagramie. Dzięki temu Twoje zdjęcie spełni warunki zgłoszenia, a Ty zyskasz szansę na zdobycie nagród, które z pewnością przydadzą Ci się podczas remontu i napraw w domu. Konkurs podzielony jest na trzy etapy – każdy z nich trwa do końca miesiąca. Trzy osoby, które wykonają i zgłoszą do konkursu najciekawsze zdjęcia w danym etapie konkursu, otrzymają wyjątkowe zestawy do dalszego majsterkowania, czyli: taśmę tesa® Ultra Power Extreme, taśmę tesa® Ultra Power Clear, a także folię ochronną z taśmą malarską tesa® Easy Cover i kilka gadżetów firmowych tesa®. Zaproś do gry swoich znajomych! Konkurs trwa od lipca do końca września 2022. Więcej informacji na: www.tesa.com/pl-pl/konsument/remont/tasma-maskujaca/konkurs-czerwona-tasma

Taśmy malarskie tesa® z linii Excellent są trwałe i odporne na przedarcie, a zarazem dają się bardzo łatwo odkleić, bez uszkodzenia powierzchni. Nie pozostawiają śladu po usunięciu aż do 1 miesiąca od momentu przyklejenia, w przypadku stosowania wewnątrz pomieszczeń. Malowanie z taśmami tesa® jest teraz jeszcze łatwiejsze! - Okres wakacyjnych renowacji już niemal za nami. Wrzesień to ostatni miesiąc na wygraną w naszym konkursie. Schyłek sezonu remontowego to czas, kiedy z pewnością przyda się do malowania ścian czerwona taśma tesa® z linii Excellent – mówi Monika Framska, przedstawiciel tesa®.

O marce tesa®

Niemiecka marka tesa® jest jednym z wiodących producentów taśm samoprzylepnych i rozwiązań systemowych w zakresie montażu. – tesa® to od lat synonim wysokiej jakości i innowacyjności. Każdego roku jest autorem około 100 innowacyjnych produktów  – dodaje Monika Framska.

Zachęcamy do śledzenia social mediów tesa® po więcej informacji: https://www.instagram.com/tesa_polska/?hl=pl oraz https://www.facebook.com/tesa.polska

Słowa kluczowe:konkurs, tesa

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ