Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2018-11-22

A A A POLEĆ DRUKUJ

POD PRĄD, CZYLI FEST CZORNY WEEKEND W GALERII KATOWICKIEJ

 

Już w najbliższy weekend będzie można przekonać się, że podejmowanie działań na przekór wszystkim ma sens! Udowodni to Galeria Katowicka, która – czerpiąc z lokalnej tradycji – zaprosi mieszkańców Śląska do świętowania Black Friday po swojemu. W dniach 23-24 listopada odbędzie się tu śląska odmiana Czarnego Piątku – Czorny Piontek, a dokładniej Fest Czorny Weekend. Zostanie on symbolicznie zainaugurowany przemarszem śląskiej orkiestry ulicami miasta. Galeria Katowicka przez dwa kolejne dni stanie się prawdziwą ,,kopalnią’’ przecen i charakterystycznych, niezapomnianych atrakcji.

 

Wydawać by się mogło, że pomiędzy lokalnością a globalizmem nie można postawić znaku równości. Jednak już w ubiegłym roku Galeria Katowicka udowodniła, że to możliwe, a nawet więcej – że ma to sens, a mieszkańcy kochają takie „eksperymenty”, gdzie lokalność styka się z pierwiastkiem międzynarodowym. Czego w tym roku można spodziewać się w Fest Czorny Weekend?

 

Zespół regionalny i orkiestra na start

 

W piątek 23 listopada o godzinie 12:00, spod Teatru Śląskiego wyruszy rozśpiewany i roztańczony korowód. Grupa gryfnych frelek i karlusów w oryginalnych śląskich strojach uda się pod Galerię Katowicką, aby razem z orkiestrą dać koncert śląskich przebojów. Ponowną szansą do posłuchania m.in. ,,Karliku, Karliku’’ będzie występ zespołu zaplanowany na godzinę 14:00 w przestrzeni Galerii.

Gnej po rabaty!

Fest Czorny Weekend to przede wszystkim wielkie szaleństwo zakupów – o to zadbali najemcy Galerii Katowickiej, którzy specjalnie na tę okazję przygotowali upusty aż do 70%, rabaty i niespodzianki. Dodatkowo, przez cały czas trwania akcji, w specjalnie przygotowanej strefie odpoczynku, na każdego Klienta czekać będzie darmowy czorny jak wongiel kafyj i krepel z niecodziennym czornym lukrem. Nabranie sił będzie potrzebne, by ,,fedrować’’ po sklepach w poszukiwaniu najkorzystniejszych ofert i rabatów. W czasie Fest Czornego Weekendu klienci, którzy zrobią zakupy o minimalnej wartości 100 złotych, będą mogli odebrać designerską poduszkę z grafiką przedstawiającą jedną z ikon architektury Katowic. Informacji o rabatach będą udzielały ubrane w ludowy strój hostessy, które poczęstują klientów czornymi cukierkami. Dodatkowo, w piątek, wydarzenie będzie prowadzone przez znanego, rodowitego Ślązaka Grzegorza Stasiaka.

- W ubiegłym roku nasz Czorny Piontek cieszył się ogromną popularnością, otrzymał nawet najbardziej prestiżowe nagrody branżowe. Jednak najważniejszym sukcesem było docenienie nas przez Ślązaków, którzy pokochali Black Friday w naszym lokalnym wydaniu. Dlatego także i ten Fest Czorny Weekend upłynie nam pod znakiem świetnych zakupów i zabawy w śląskim stylu – mówi Aleksander Poltier, Marketing Manager Galerii Katowickiej

 

HARMONOGRAM FEST CZORNEGO WEEKENDU W GALERII KATOWICKIEJ:

Piątek 23.11.2018

11.00-19.00

Designerskie, nawiązujące do miejskiego klimatu czorne poduszki z katowickimi obiektami - ikonami do odbioru za zakupy za min. 100zł (na dwóch paragonach)

11.00-20.00

Ulotka akcji i śląski, słodki upominek wręczany przez hostessy w regionalnych strojach

12.00-12.20

Oficjalna inauguracja Fest Czornego Weekendu! Muzyczne widowisko w regionalnym stylu

12.00-21.00

Dla klientów - darmowy czorny jak wongiel kafyj i krepel z niecodziennym czornym lukrem  – do odebrania w strefie odpoczynku obok RTV EURO AGD

14.00-14.20

Występ zespołu ludowego, umilającego klientom czas spędzony w Black Kawiarence.

Sobota 24.11.2018

11.00-19.00

Designerskie, nawiązujące do miejskiego klimatu czorne poduszki z katowickimi obiektami - ikonami do odbioru za zakupy za min. 100zł (na dwóch paragonach)

11.00-20.00

Ulotka akcji i śląski, słodki upominek wręczany przez hostessy w regionalnych strojach

12.00-21.00

Dla klientów - darmowy czorny jak wongiel kafyj i krepel z niecodziennym czornym lukrem – do odebrania w strefie odpoczynku obok RTV EURO AGD.

 

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ