Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2019-05-24

A A A POLEĆ DRUKUJ

Podaruj mamie zdrowe nogi

 

26 maja zbliża się wielkimi krokami, dlatego coraz częściej zadajemy sobie pytanie co podarować Mamie w ten wyjątkowy dzień? Bilety do kina, do teatru, biżuterię? A może w tym roku postawić na produkty kompresyjne, które pozytywnie wpłyną na zdrowie jej nóg? Doskonałym pomysłem są produkty marki Venoflex, które nie tylko wpisują się w modowe trendy, ale i dbają o zdrowie nóg naszych ukochanych osób.

Już 1/3 osób doświadcza takich dolegliwości jak uczucie ciężkich nóg, mrowienie, żylaki, obrzęki, dlatego też warto stosować kompresję i postawić na lekkie nogi. Podkolanówki, pończochy lub rajstopy uciskowe wywierają ucisk na żyły, dzięki czemu zastawki odzyskują swoją funkcję antyzwrotną. Kompresja jest rekomendowana przez Haute Autorite de Sante (Francuski Urząd ds. zdrowia) i zgodnie ze standardem ASQUAL, w zależności od wskazania zalecana jest jedna z trzech klas kompresji, określana w milimetrach słupa rtęci (mmHg).

Damskie pończochy przeciwżylakowe marki Venoflex z linii Incognito Absolu występują w dwóch rodzajach: z otwartymi i zamkniętymi palcami, co pozwala na wybranie wariantu odpowiadającego indywidualnym upodobaniom. Pończochy są transparentne, wykończone ozdobnym mankietem samonośnym. Tuż pod nim zastosowano specjalne wzmocnienie, które chroni przed przypadkowym rozdarciem. Posiadają 2 klasę kompresji (15-20 mmHg), co oznacza, że są idealnym środkiem wspomagającym profilaktykę przeciwżylakową. Polecane są wszystkim paniom znajdującym się w grupie ryzyka wystąpienia niewydolności żylnej w obrębie kończyn dolnych oraz w łagodnych stanach tych schorzeń. Są dostępne aż w sześciu kolorach (trzy odcienie beżu, dwa w szarościach i w kolorze czarnym), dlatego z pewnością dobierzemy coś dla swojej ukochanej Mamy i wpiszemy się w jej gust. Przeznaczone są przede wszystkim do użytku wiosną i latem. Warto zaznaczyć, że przez zakupem trzeba dokonać dokładnego pomiaru osoby obdarowywanej zgodnie z instrukcjami, które znajdują się na stronie venoflex.pl lub w wybranych punktach sprzedaży.

Cena: 140 -240 

Słowa kluczowe:Venoflex

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ