Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2022-09-22

A A A POLEĆ DRUKUJ

Podwójne złoto przyznane przez dzieci dla SM Mlekpol

 

SM Mlekpol, podczas uroczystej Gali Polskiego Kongresu Serowarskiego, odebrała dwa złote medale w konkursie Smakuje Dzieciom. W tym roku uznanie młodych ekspertów zyskały Maślanka Mrągowska truskawkowa oraz Mleko Łaciate UHT czekoladowe. Wyróżnienie to potwierdza nie tylko wysoką jakość i niepowtarzalny smak produktów, które codziennie trafiają do domów wielu polskich rodzin, ale także to, że dzieci uwielbiają te mleczne produkty.

W kooperacji ze Szkołą Podstawową nr 4 w Żorach – zorganizowano, już po raz czwarty, konkurs na najsmaczniejsze produkty przeznaczone dla najmłodszych. Oceny dokonali najlepsi eksperci w tej dziedzinie, czyli same dzieci. Produkty serwowane były w jednorazowych opakowaniach, bez oznaczenia marki. W jury znalazło się ponad 200 uczniów z jedenastu klas nauczania początkowego.

W tegorocznym konkursie Smakuje Dzieciom Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol zdobyła aż dwa złote medale:

·       za Maślankę Mrągowską truskawkową, która okazała się najlepszym Mlecznym orzeźwieniem;

·       za mleczko Łaciate UHT czekoladowe, które zostało wybrane jako idealny produkt Do szkolnego plecaka.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za ponowne docenienie naszych produktów przez najmłodszych konsumentów. Nagrody zdobyte w konkursie Smakuje Dzieciom utwierdzają nas w przekonaniu, że wciąż spełniamy oczekiwania, nawet tych najbardziej wymagających smakoszy. Jest to możliwe dzięki starannie dobranym recepturom i składnikom najwyższej jakości. Naszym priorytetem niezmiennie jest zdrowie najmłodszych, dlatego robimy wszystko, by nasze mleczne propozycje stanowiły idealną porcję pełnowartościowej i dobrze przyswajalnej energii, niezbędnej do prawidłowego rozwoju, która przy okazji pysznie smakuje – mówi Dorota Grabowska, Kierownik Marketingu SM Mlekpol.





Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ