Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2019-05-24

A A A POLEĆ DRUKUJ

Pokaz Eleganckiej Mody Męskiej i koncert na trzy wiolonczele – niecodzienne atrakcje w VIVO! Krosno

 

Jakie są najnowsze trendy obowiązujące w modzie męskiej? Co nosić i jak komponować stylizacje, by wyglądać elegancko i szykownie? Odpowiedzi na te pytania poznamy już 25 maja podczas wyjątkowego pokazu mody w VIVO! Krosno. Na wybiegu zaprezentowane zostaną m.in. szykowne garnitury, koszule na każdą okazję, a także niezwykle ważne elementy męskiej garderoby – eleganckie muszki, krawaty, dodatki, obuwie i zegarki. Pokaz uświetni występ zespołu Chelito Lindo, reprezentującego szkołę muzyczną suzuki, która od niedawna rozwija się również w Polsce.

W sobotę, 25 maja, w godz. 14.00-18.00, na specjalnym wybiegu w VIVO! Krosno zobaczymy modę męską zaproponowaną przez marki dostępne w Centrum Handlowym m.in.: Lavard, Recman, Kubenz, Medicine, Vistula, Wólczanka, Evenement czy Deichmann. Ofertę zegarków męskich zaprezentuje Time Trend, Swiss i Sezam. Będzie to również idealna okazja, aby zapoznać się z aktualnymi trendami i propozycjami na sezon wiosenno-letni. Całość dopełni  efektowna oprawa muzyczna przygotowana przez kwartet Chelito Lindo. Zespół muzyczny reprezentuje szkołę muzyczną suzuki, która praktykuje metodę uczenia gry na instrumentach muzycznych na zasadzie naśladowania. W repertuarze kwartetu Chelito Lindo, wykorzystującego trzy wiolonczele w połączeniu z perkusją, znajdują się aranżacje muzyki latynoskiej, filmowej, klasycznej, rockowej i jazzowej.

- Każdy mężczyzna, który zechce przekonać się, jakie są najnowsze trendy obowiązujące w eleganckiej modzie męskiej powinien w sobotę, 25 maja, odwiedzić nasze Centrum Handlowe. To właśnie u nas odbędzie się jedyny w swoim rodzaju pokaz, podczas którego zaprezentowane zostaną najmodniejsze kolekcje naszych najemców. Chcemy w ten sposób przybliżyć mieszkańcom Krosna i naszego regionu aktualne modowe trendy, a tym samym zainspirować do tworzenia swoich własnych, oryginalnych stylizacji - mówi Izabela Malecha, Center Manager VIVO! Krosno.

Serdecznie zapraszamy!

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ