Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2017-11-16

A A A POLEĆ DRUKUJ

Półfinał 8. edycji "The Voice of Poland"

Przed nami crème de la crème, czyli absolutna wisienka na muzycznym torcie – półfinał 8. edycji „The Voice of Poland”. W najbliższą sobotę poznamy nazwiska 4 finalistów, którzy powalczą o tytuł najlepszego głosu w Polsce. Kto otrzyma przepustkę do kariery, a kto odpadnie w przedbiegach do wielkiego finału? Wielkie odliczanie czas start!

Jonas Blue gościem specjalnym

18 listopada, gdy zegar wybije magiczną godzinę 20:05, Polskę znów opanuje gorączka sobotniej nocy. Tego dnia oczy wszystkich telewidzów będą zwrócone nie tylko na uczestników 8. edycji „The Voice of Poland”, ale i na atrakcyjnych gości specjalnych. W najbliższym odcinku wystąpi globalna supergwiazda, utalentowany producent muzyczny, DJ i kompozytor – Jonas Blue. Jego wszystkie dotychczasowe single szybko stały się numerem jeden na radiowych listach przebojów, a dance-popowe numery cieszą się ogromną popularnością w serwisach streamingowych. Prawdziwą sławę zyskał dzięki debiutanckiemu singlowi „Fast Car”, który okazał się najlepiej sprzedającą piosenką na świecie i otrzymał dwie nominacje do BRIT Awards. W najbliższym odcinku artysta zaprezentuje swój nowy singiel „We Could Go Back” oraz wielki hit „Perfect Strangers”.

Na tym nie koniec atrakcji. W sobotni wieczór na rozgrzanej scenie muzycznego talent show wystąpi również Natalia Kukulska – jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek oraz Trenerka 7. edycji „The Voice of Poland”. Artystka wystąpi w utworze „Halo tu ziemia”.

Wszystkie karty na stół

Trzeci odcinek LIVE może oznaczać tylko jedno – w sobotni wieczór poznamy nazwiska finalistów, którzy powalczą o tytuł najlepszego głosu 8. edycji „The Voice of Poland”. Na muzycznej scenie zmierzy się szczęśliwa ósemka wybrańców. Każdy zaśpiewa po 2 utwory – cover oraz autorski singiel. Niestety w półfinale odpadnie aż połowa z nich, a o losach wokalistów zadecydują Trenerzy wspólnie z widzami. Maria Sadowska, Michał Szpak, Andrzej Piaseczny oraz Tomson i Baron będą przyznawać punkty uczestnikom, których mają 100 na dwóch swoich podopiecznych. Reszta zależeć będzie od widzów, których SMS-y również będą przeliczane na punkty. Do ostatniego odcinka LIVE przejdzie osoba, która zdobędzie ich więcej. Na koniec wyłoniona czwórka finalistów będzie miała okazję ponownie zaprezentować się w ulubionym utworze z programu.

W najbliższą sobotę o miejsce w finale powalczą utalentowane kobiety z drużyny Marii Sadowskiej, Magdalena „Meg” Krzemień i Maja Kapłon Zobaczymy również starcie wojowniczek z Wenus, Marty Gałuszewskiej i Agi Dębowskiej, z drużyny Michała Szpaka. W teamie Andrzeja Piasecznego pojedynkować się będzie dwóch przystojniaków: Michał Szczygieł i Artur Wołk-Lewanowicz. Ekipę Tomsona i Barona reprezentować będą: Sabina Mustaeva i Łukasz Łyczkowski.

Już niedługo karty zostaną odkryte - 18. listopada o godz. 20:05. poznamy nazwiska 4 finalistów 8. edycji „The Voice of Poland”.

 

 

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ