Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2020-09-15

A A A POLEĆ DRUKUJ

Przetestuj tedee w iSpocie

 

Inteligentny zamek to rozwiązanie, które zapewnia wygodę i bezpieczeństwo domu, jednak wielu potencjalnie zainteresowanych klientów martwi się, że jego obsługa może być skomplikowana. Teraz mogą sami wypróbować jego działanie w praktyce i przekonać się, że sterowanie  zamkiem za pomocą smartfona jest proste! Zamki tedee są bowiem dostępne w sklepach stacjonarnych iSpot w 8 największych galeriach handlowych w całej Polsce.

tedee to najnowocześniejszy produkt tego typu, który został stworzony przez specjalistów IT firmy Predica oraz inżynierów firmy GERDA. Umożliwia on otwieranie i zamykanie drzwi za pomocą smartfona oraz udostępnianie kluczy swojej rodzinie i znajomym za pomocą aplikacji mobilnej.

Osoby zainteresowane takim rozwiązaniem mogą przetestować zamek w sklepie, dopytać o szczegóły i skorzystać z rady eksperta zanim zdecydują się na jego montaż w swoim domu. Zamek tedee dostępny jest już w 8 iSpotach - w Gdyni, Katowicach, Poznaniu i w Warszawie. W przyszłości marka planuje umieścić swój zamek we wszystkich sklepach stacjonarnych sieci salonów firmy Apple.

- W ramach kooperacji pragniemy dotrzeć do jeszcze większej grupy klientów, a tym samym otworzyć Polaków na innowacje. Pokazać im, że tego typu rozwiązania gwarantują ogromny komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Osoby, które do tej pory nie miały do czynienia ze smart lockami będą mogły przekonać się, jak prosty w obsłudze jest nasz produkt oraz ocenić nowoczesny, minimalistyczny design zamka, wyróżniający go na tle konkurencyjnych rozwiązań – twierdzi Paweł Kasprzak Head of Marketing tedee.

Pojawienie się smart locków tedee w sklepach stacjonarnych iSpot to świetna wiadomość dla miłośników innowacji i nowoczesnych rozwiązań, którzy preferują zobaczyć produkt w świecie offline, zanim zamówią go przez internet.

Inteligentne zamki tedee można obecnie obejrzeć i przetestować w następujących iSpotach:

·       -  Gdynia, iSpot Riviera

·       -  Katowice, iSpot Silesia

·       -  Poznań, iSpot Stary Browar

·       -  Warszawa, iSpot Arkadia

·       -  Warszawa, Blue City

·       -  Warszawa, iSpot Galeria Mokotów

·       -  Warszawa, iSpot Sadyba Best Mall

·       -  Warszawa, Złote Tarasy

 

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ