Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2022-09-29

A A A POLEĆ DRUKUJ

Psi Patrol rusza do akcji w Atrium Targówek!

Odważni i zawsze chętni do pomocy czworonożni bohaterowie serialu Psi Patrol zawitają do Atrium Targówek! Strażak Marshall i policjant Chase zapraszają wszystkie dzieci 7 i 8 października do warszawskiej galerii, gdzie będą czekać stanowiska animacyjne z mnóstwem atrakcji pozwalających im poczuć się, jakby byli członkami niesamowitej ekipy, gotowej na wszystko!

Już w piątek i sobotę 7 i 8.10.2022r. w godzinach od 12:00 do 18:00 najmłodsi fani Psiego Patrolu będą mogli sprawdzić swoje umiejętności, podejmując przygotowane przez dzielną ekipę wyzwania, a także wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. 

Do dyspozycji dzieci będzie strefa budowy, w której pracowity buldog o imieniu Rubble przygotował mega klocki do zbudowania wielkiej wieży. Chętni będą mogli też spróbować swoich sił w tanecznym wyzwaniu, przygotowanym specjalnie dla nich przez Skye, operatorkę różowego helikoptera. W strefie multimedialnej z kolei dostępna będzie aplikacja edukacyjna, która pomoże maluchom w nauce numerów alarmowych. Wielbicieli trudnych do rozwikłania zagadek zapraszamy do strefy policyjnej, gdzie zostawią swój odcisk palca i obejrzą go przez lupę, a następnie zabiorą na pamiątkę do domu!

3… 2… 1… i… flesz fotoreporterów! Nie zabraknie też okazji do uwiecznienia miłych chwil na pamiątkowej fotografii oraz do zdobycia zdjęcia z dzielnym Marshall’em w jego strażackim wozie. Będzie można spotkać również Chase’a, który także chętnie zapozuje do wspólnych zdjęć. Na stanowisku Adventure Bay, najmłodsi będą mogli sprawdzić jak dobrze znają imiona bohaterów ulubionej bajki, a także wziąć udział w grach i zabawach przygotowanych przez animatora. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne!

Do wspólnej zabawy z bohaterami serialu „Psi Patrol” – Marshallem i Chase’em - Atrium Targówek zaprasza w piątek i sobotę (7 i 8 października), w godz. 12.00 do 18.00.

Będzie to pierwszy z trzech jesiennych eventów z cyklu październik jak z Bajki w Atrium Targówek! 

Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na stronach:

https://atrium-targowek.pl/psi-patrol-w-atrium-targowek/

https://atrium-targowek.pl/pazdziernik-jak-z-bajki/

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ