Gorący temat

Klienci T-Mobile będą korzystali z internetu stacjonarnego na światłowodach Orange, telekomy kończą negocjacje

WIĘCEJ

Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2018-04-16

A A A POLEĆ DRUKUJ

Purmo na targach INSTALACJE 2018

W dniach 23-26 kwietnia 2018 roku w Poznaniu rozpocznie się 12. edycja targów INSTALACJE, które należą do najważniejszych wydarzeń branży instalacyjnej w Europie Środkowej. Wśród wystawców nie zabraknie marki Purmo – światowego lidera na rynku grzewczym.
 
W targach INSTALACJE co roku bierze udział około 30 tys. profesjonalistów z kilkudziesięciu krajów. Podczas imprezy kompleksowo prezentowane są rozwiązania i usługi z zakresu m.in. techniki grzewczej, chłodniczej, wentylacyjnej i gazowniczej. Jest to doskonała okazja do podtrzymania relacji biznesowych i nawiązania nowych kontaktów, a także do wymiany wiedzy i doświadczeń. Swoją ofertę przedstawi m.in. Purmo – sztandarowa marka koncernu Rettig ICC, pod którą od ponad 25 lat sprzedawane są w Polsce grzejniki płytowe, dekoracyjne, kolumnowe, konwektorowe i kanałowe oraz ogrzewanie płaszczyznowe i systemy rurowe. W tym roku Purmo przygotowało na targi polską premierę systemu rurowego nowej generacji Cleverfit Axial.

Program targów przewiduje prestiżowe konferencje, w tym konferencję Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC) pt. „Standardy jutra w technice grzewczej”. W jej ramach ukażą się wytyczne PORT PC skierowane do instalatorów oraz projektantów instalacji grzewczych i chłodzących. Konferencję poprowadzą czołowi specjaliści z branży, m.in. Rafał Różycki, doradca techniczny Purmo, który przedstawi prezentację "Równoważenie hydrauliczne w instalacjach grzewczych z grzejnikami Purmo".

Wszystkich uczestników targów INSTALACJE 2018, zainteresowanych ofertą Purmo, zapraszamy na stoisko nr 85 w hali nr 5.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ