Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2018-01-19

A A A POLEĆ DRUKUJ

Raciborzanki laureatkami konkursu Pióra Roku 2017

Anna Koza i Justyna Korzeniak, reprezentujące raciborską firmę Adventure Media zostały laureatkami ogólnopolskiego konkursu branżowego Pióra Roku, zorganizowanego przez  Stowarzyszenie Content Marketing Polska. 

Justyna Korzeniak zdobyła aż dwie nagrody: Srebrne i Brązowe Pióra Roku 2017 w kategorii: Publikacja dla pracowników/Firma – artykuły o firmie, produkcie, usłudze. Anna Koza zdobyła tytuł Srebrne Pióro Roku 2017 w kategorii: Publikacja dla klientów/Firma – artykuły o firmie. Obie od lat pracują w raciborskiej agencji public relations Adventure Media. Do udziału w konkursie namówiły je koleżanki z pracy. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło pod koniec minionego roku. 

Celem Stowarzyszenia Content Marketing Polska jest m.in. kreowanie i promowanie wysokich standardów wydawniczych w branży marketingowej. - Pióra Roku to konkurs, który od kilku już lat wyróżnia najlepsze przykłady wysokiej jakości content marketingu. Jego celem jest wypromowanie i podkreślenie wartości, jakie niesie za sobą dobra praktyka dziennikarstwa skupionego na potrzebach odbiorcy. Udowadnia, że wymaga tego samego kunsztu, talentu i zaangażowania, co dziennikarstwo tradycyjne - zapewniają organizatorzy na stronie internetowej  konkursu.

- Serdecznie gratuluję Ani i Justynie, które w swoim dorobku mają bardzo wiele wartościowych i merytorycznie ciekawych publikacji, tym bardziej, że miały bardzo mocną, ogólnopolską konkurencję. Ich teksty, jak i pozostałych członków naszego zespołu, ukazują się nie tylko w wydawnictwach klientów, ale też bardzo chętnie korzystają z nich media, zarówno lokalne jak i ogólnopolskie. Nagroda jest dla nas wszystkich ogromną satysfakcją, a dla współpracujących z nami klientów i redakcji stanowi potwierdzenie, że dostarczamy im wysokiej klasy treści i informacji - mówi Aleksandra Dik, dyrektor zarządzająca Adventure Media.

Wyniki konkursu „Pióra Roku 2017” dostępne są na stronie: http://contentmarketingpolska.pl/laureaci-2017/ 

* * *

Autor tekstu: Katarzyna Ekiert

* * *

Adventure Media s.c. Agencja Public Relations
www.adventure.media.pl

Adventure Media to agencja public relations, która pomaga w osiągnięciu celów biznesowych poprzez skuteczną i efektywną komunikację firmy z otoczeniem. Proponuje m.in. profesjonalne kontakty z mediami, funkcjonowanie w świecie mediów społecznościowych, komunikację kryzysową, działania strategiczne, relacje inwestorskie, wydarzenia specjalne, szkolenia. Usługi adresowane są zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i małych i średnich firm. 

* * *

KONTAKT:

Aleksandra Dik
aleksandradik@adventure.media.pl
+ 48 604 231 738
Adventure Media s.c. Agencja Public Relations
www.adventure.media.pl
tel. 32 724 28 84
fax  32 417 01 70

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ