Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2020-05-14

A A A POLEĆ DRUKUJ

Radio ESKA i Sky Tower: wsparcie dla medyków w stylu klubowym

Jeżeli w aktualnej sytuacji mielibyśmy szukać pozytywów, z pewnością kilka udałoby się znaleźć, a kluczowym byłaby wszechobecna solidarność. Tym razem w geście walki z koronawirusem siły połączyły Radio ESKA i Sky Tower. Owocem współpracy jest energetyczny koncert online, podczas którego zbierane będą fundusze na posiłki dla bohaterów pierwszej linii - medyków. Muzyczne show, stanowiące fuzję dźwięków saksofonu, skrzypiec, wokalu z muzyką klubową, odbędzie się 16 maja o godz. 19:00. Transmisję zaplanowano na fanpage’ach organizatorów.

ESKA in the SKY 2020 to wyjątkowe wydarzenie w rytmie energetycznych brzmień, które jednocześnie ma wymiar charytatywny. Sobotnia propozycja Radia ESKA i Sky Tower będzie też świetną okazją do spędzenia czasu z najbliższymi, alternatywą dla amatorów weekendowego clubbingu, a przede wszystkim możliwością wsparcia szczytnego celu. To już drugi koncert pomocowy, którego współorganizatorem jest Sky Tower. Podczas poprzedniego wydarzenia, Vertigo Presents: Charity Live Concert, udało się zebrać ponad 17 tysięcy złotych dla Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

- Z ogromną przyjemnością odpowiedzieliśmy na zaproszenie Radia ESKA i włączyliśmy się do kolejnego muzycznego przedsięwzięcia o prospołecznym charakterze. To fantastyczne, że jesteśmy częścią akcji, dzięki której możemy zadbać o personel medyczny i być blisko wrocławian, zapewniając im rozrywkę w tym trudnym czasie. Jednocześnie, co równie ważne, wspieramy lokalnych artystów. Gorąco wierzymy, że i tym razem wspólnymi siłami uda nam się osiągnąć założony cel – mówi Jagoda Najwer, Specjalista ds. Marketingu.

Czym będzie ESKA in the SKY 2020? Na scenie zlokalizowanej ponad 200 metrów nad ziemią, w punkcie widokowym Sky Tower, wystąpią popularni artyści, związani ze sceną klubową. Podczas sobotniego koncertu Dj D’Vision, Grzegorz Olszamowski, Slovik, MAVI Violin i DJ Flor przypomną słuchaczom czasy wyśmienitej zabawy w klubach oraz udowodnią, że klasyczne instrumenty, jak skrzypce czy saksofon, doskonale komponują się z każdym rodzajem muzyki. Wydarzanie poprowadzi najbardziej pozytywne radiowe trio, czyli ekipa Radia ESKA - Wrzuć na Luz, czyli Wołodźko i Stajniak z Kasią Pawlak.

Kto wystąpi podczas koncertu?

Dj D’Vision – prezenter radiowy, producent oraz jeden z najpopularniejszych przedstawicieli wrocławskiej sceny klubowej. Muzyk specjalizuje się w melodyjnym housie połączonym z flirtującymi wokalami. Występował na najważniejszych wydarzeniach festiwalach w Polsce, takich jak Electrocity, Sensation Wicked Wonderland Poland czy I Love New Year. Dj D’Vision grywał m.in z: Milk & Sugar, Simonem Dumore Funkagenda, Rae, Alexem Romano czy Patricią Starr.

Grzegorz Olszamowski – instrumentalista związany ze sceną klubową. W czasie saksofonowych improwizacji na żywo artysta prezentuje różnorodne style i zachwyca ich wykonaniem.

Slovik miłośnik ciepłych brzmień muzyki house. Występował z artystami takimi jak: Dj Tonka, Dirty Freek, Ben Delay, DJ Haze, Wet Fingers czy Loui & Scibi.

MAVI Violin – utalentowana skrzypaczka, która na swoim koncie ma występ na jednej scenie z Rodem Stweartem. Artystka wzięła udział w jednym z koncertów z cyklu Festiwalu Brzmień Niebanalnych w Sky Tower, gdzie w duecie z Aretą Chmiel prezentowała popularne utwory w autorskich interpretacjach utrzymanych w klimacie: jazz, pop, rock i electro.

 DJ Flor – jeden z popularniejszych dj’ów w kraju. Jak sam mówi, jego celem jest wywołanie uśmiechu na twarzach słuchaczy i zarażenie ich pasją do muzyki house. Jego twórczość charakteryzuje różnorodność gatunkowa i ogromna dawka energii. Dotychczas artysta wystąpił m.in. na: Elecrocity, Audiolake czy Summer House Music oraz Sunrise Festival Afterpart.

Koncert ESKA in the SKY 2020 odbędzie się w sobotę, 16 maja, o godz. 19:00. Transmisja z wydarzenia pojawi się na fanpage’ach Radia ESKA i Sky Tower. Zapraszamy!

 

Słowa kluczowe:Sky Tower, Radio ESKA

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ