Gorący temat

Gowin: repolonizacja mediów zadaniem na drugą kadencję rządu, gazety niemieckich wydawców reprezentują niemieckie interesy

WIĘCEJ

Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2019-06-12

A A A POLEĆ DRUKUJ

Rozpoczęła się rejestracja udziału w trzeciej edycji International Automotive Business Meeting.

 

 

IABM to jedno z najważniejszych biznesowych wydarzeń branży motoryzacyjnej. 
Do 31 lipca, dostępna jest specjalna oferta biletów „Early Birds”.

 

Trzecia edycja - IABM2019 odbędzie się w dniach 13-14 listopada, w hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej, a poprowadzi ją Włodzimierz Zientarski. 

 

- IABM to najważniejsze wydarzenie sektora automotive w Środkowo-Wschodniej Europie poświęcone elektromobilności i systemom ADAS - mówi Piero Cannas, Prezes Włoskiej Izby Handlowo-Przemysłowej.

 

W pierwszym dniu wydarzeniaodbędzie się konferencja dotycząca światowych trendów motoryzacyjnych, z uwagą poświęconą szczególnie tematowielektromobilności, pojazdom autonomicznym oraz zaawansowanym systemom wspomagania kierowcy (ang. ADAS). Wieczorem uczestnicy będą mieli okazję do networkingu podczas Aperitivo Italiano i Gala Party. Następnego dnia IABM tradycyjnie już, będzie miał miejsce Speed Business Mixer oraz indywidualne spotkania B2B.

 

International Automotive Business Meeting skupia liderów i ekspertów szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej oraz nowych technologii, producentów samochodów, największych 
dostawców Tier 1 i 2, przedstawicieli europejskich, polskich i lokalnych władz, instytucji oraz stowarzyszeń branżowych. 

 

W wydarzeniu weźmie udział ponad 300 uczestników, nie tylko z Polski i Europy, ale także 
z największych światowych rynków motoryzacyjnych takich jak Chiny, Japonia, Indie oraz Stany Zjednoczone. 

 

Rejestracja: https://iabm2019.b2match.io/signup

 

Organizatorzy:Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE), Klaster "Silesia Automotive & Advanced Manufacturing”

 

Więcej informacji: 

WWW

Facebook

Video

 

Kontakt dla mediów:

INFINITY PR&MarComm

Aleksandra Gąsowska, E: ola@agencja-infinity.pl  T: 793 410 008

Edyta Tęcza, E: edyta@agencja-infinity.plT: 781 453 985

 

O International Automotive Business Meeting

 

International Automotive Business Meeting (IABM) jest elitarnym, dwudniowym spotkaniem sektora motoryzacyjnego, które gromadzi liderów branży i jej ekspertów, producentów samochodów, największych dostawców Tier 1 i 2, przedstawicieli europejskich, polskich i lokalnych władz, instytucji oraz stowarzyszeń branżowych. W wydarzeniu bierze udział ponad 300 przedstawicieli firm z Polski, Europy oraz największych światowych rynków motoryzacyjnych takich jak Chiny, Japonia, Indie oraz Stany Zjednoczone. 

 

IABM dostarcza niezależnej, profesjonalnej i rzetelnej wiedzy na temat sytuacji, jakie zachodzą na rynku motoryzacyjnym w Polsce i na świecie. Celem IABM jest uzyskanie jasnej wizji zmian w sektorze motoryzacyjnym w najbliższej przyszłości i jej wpływu na łańcuch dostaw oraz określenie, w jaki sposób elektromobilność i zaawansowane systemy wspomagania kierowcy będą miały wpływ na rozwój sektora motoryzacyjnego w Polsce i na świecie. IABM jest niepowtarzalną okazją, aby uzyskać szczegółowy wgląd w przemysł motoryzacyjny i nowe technologie z nim związane, a także zbudować sieć kontaktów w branży i pozyskać partnerów biznesowych.

 

 

 

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ