Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2022-09-29

A A A POLEĆ DRUKUJ

Rusza "Akademia Wiedzy Praktycznej G-U"G-U Polska uruchamia „Akademię Wiedzy Praktycznej”. W jej ramach powstaje cykl filmowych poradników, w których eksperci G-U krok po kroku objaśniają konkretne techniczne przypadki, z którymi spotka się każdy pracownik działu technicznego, produkcji oraz montażysta/instalator pracujący na systemach marki G-U.

– Chcemy, aby nasza Akademia opierała się rzeczywiście na praktycznych poradach. Z tego powodu każdy odcinek poświęcony jest jednemu przypadkowi, sytuacji wziętej z życia. Tematykę dobraliśmy na podstawie pytań, jakie trafiają do naszego działu technicznego od kontrahentów i klientów. Tworząc te minitutoriale, chcemy producentom stolarki opartej na naszych systemach dać do ręki materiał źródłowy, prosto od naszej ekipy technicznej. Narzędzie, które wyjaśnia szczegółowo, jak poradzić sobie z konkretnym technicznym problemem – wyjaśnia Piotr Kosmowski, szef działu techniki i rozwoju w G-U Polska.
Akademia Wiedzy Praktycznej na kanale YouTube startuje 28 września. Co ważne, tematyka materiałów wideo będzie obejmować wszystkie marki, jakie znajdują się w portfolio grupy G-U. Na początek zespół przygotował 5 odcinków, kolejne będą sukcesywnie nagrywane i publikowane na kanałach w mediach społecznościowych G-U Polska.

Obecnie na kanale YouTube dostępne są następujące filmy:
 

  • BKS | Zmiana funkcji w zamku BKS EK 1970
  • BKS | Uruchomienie przeciwzamka BKS B 1893 i B 1993 MTRS
  • G-U | Kontrola dostępu | Idencom – Autotest czytnika linii papilarnych
  • G-U | Kontrola dostępu | Idencom – Programowanie administratora w czytniku linii papilarnych
  • G-U | Kontrola dostępu | Idencom – Programowanie użytkowników czytnika linii papilarnych


Akademia Wiedzy Praktycznej G-U:
YouTube: https://www.youtube.com/playlist?list=PLuGqbyTpKM67jJQW7mCuX5FT--KVaUGTO

 Grupa G-U jest jednym z czołowych, światowych dostawców systemów okiennych i drzwiowych oraz wejść automatycznych i systemów zarządzania budynkami. Grupę tworzą marki: G-U (systemy przesuwne, zamki wielopunktowe, samozamykacze, otwieracze naświetli, systemy okien przechylnych i obrotowych), BKS (zamki, wkładki, rozwiązania wykorzystywane na drogach ewakuacyjnych i przeciwpożarowych), Ferco (systemy okuć), G-U Automatic (automatyczne systemy wejść) i Ela-soft (zaawansowane systemy zarządzania budynkami).

Od ponad 100 lat firma konsekwentnie rozwija swoją ofertę, opracowując innowacyjne rozwiązania dostosowane funkcjonalnie i technicznie do indywidualnych potrzeb klientów oraz do najnowszych trendów rynkowych. Jest pionierem na rynku rozwiązań do stolarki okiennej klasy premium – w zakresie systemów podnoszono-przesuwnych do drzwi i okien tarasowych (HS) oraz rozwiązań do drzwi wejściowych i ewakuacyjnych. Rozwiązania systemowe grupy G-U wykorzystywane są przez czołowych polskich producentów stolarki okiennej, którzy wybierają G-U z uwagi na najwyższą jakość produktów oraz bogatą, elastyczną ofertę, umożliwiającą realizację nawet najbardziej innowacyjnych projektów.


Facebook: https://www.facebook.com/gupolska
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/gupolska/

G-U Polska
press box

Słowa kluczowe:G-U

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ