Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2020-09-23

A A A POLEĆ DRUKUJ

Ruszyła przedsprzedaż konsoli XBOX Series X i Xbox Series SPrzed nami kolejna gorąca premiera w świecie gamingu - w listopadzie na polskim rynku pojawią się najnowsze konsole Xbox Series X oraz Xbox Series S. Przedsprzedaż ruszyła 22 września, a urzadzenia dziewiątej generacji od Microsoft od pierwszej chwili uruchomienia przedpremierowych zamówień, cieszą się ogromną popularnością.

Gaming już dawno stał się międzypokoleniową rozrywką, co przekłada się na dynamiczny wzrost zainteresowania tą kategorią produktową. Dodatkowych emocji dostarcza premiera konsol najnowszej generacji, które wprowadzą użytkowników na jeszcze wyższy poziom doznań w wirtualnym świecie.

Konsole XBOX Series X i Xbox Series S pojawią się na sklepowych półkach dopiero 10 listopada br., ale już od 22 września można je kupić w przedsprzedaży. W pierwszej kolejności pojawiły się w ofercie MediaMarkt.

Za XBOX Series X o pojemności 1TB i z napędem optycznym 4K zapłacimy 2249,- zł. Z kolei Xbox Series S z dyskiem SSD o pojemności 512 GB to koszt 1349,- zł.

Konsola Xbox Series X spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem graczy, szczególnie wersja z grą Assassin’s Creed Valhalla. Tym bardziej cieszymy się, że właśnie MediaMarkt zaproponował je w przedsprzedaży jako pierwszy na rynku.  – mówi Mariusz Bocian z Działu Zakupu MediaMarkt.

Wiecej na ten temat na mediamarkt.pl .
 


MediaMarktSaturn Polska
press box

Słowa kluczowe:MediaMarktSaturn

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ