Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2022-01-21

A A A POLEĆ DRUKUJ

Serowa uczta w KFC nie tylko na Dzień Miłośników Sera

Obchodzony dziś Dzień Miłośników Sera to doskonały powód do świętowania dla wszystkich fanów tego uwielbianego pod każdą szerokością geograficzną przysmaku. Z tej okazji warto zajrzeć do restauracji KFC lub do aplikacji KFC Collect i wybrać jedną z kultowych pozycji – Grander, Quritto lub Wrapper – wzbogaconą esencjonalnym i aromatycznym serem cheddar. Do KFC powróciła bowiem oferta „Rozgrzewające Sery”.

Zimowe temperatury w połaczeniu z jesienną aurą zdecydowanie zwiększają nasz apetyt na pożywne i rozgrzewające jedzenie. A takie właśnie są dania z dodatkiem esencjonalnego sera cheddar, które serwuje KFC w ramach oferty „Rozgrzewające Sery”. Na fanów delikatnie pikantnego, chrupiącego kurczaka z KFC czekają: Grander Serowy, Qurrito Serowe oraz Wrapper Serowy. Wszystkie te dania można zamówić także w zestawie z dodatkiem dużej porcji frytek i napoju lub w jako box, w którym znajdziemy także pięć Hot Wingsów.

Naukowcy udowodlini, że cheedar - z racji na dużą zawartość tryptofanu odpowiedzialnego za produkcję serotoniny - wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie i pozwala nam lepiej się wysypiać. Dodając do tego fakt, że dziś celebrujemy Dzień Miłośników Sera, nie sposób nie skusić się na serowe menu w KFC. „Rozgrzewające Sery” to najlepszy wybór na zimowe popołudnie lub wieczór, który nie tylko poprawi nam humor, ale też rozgrzeje nasze zmysły smaku.

Oferta „Rozgrzewające Sery” jest dostępna we wszystkich restauracjach KFC na terenie całej Polski, w dostawie oraz w Drive Thru. Wszystkie dania dostępne w KFC można także łatwo i bezpiecznie zamówić poprzez aplikację KFC Collect, a następnie odebrać w wybranej przez siebie porze we wskazanej restauracji, w Drive Thru lub – po wybraniu opcji „Parking PickUp” – otrzymać zamówienie prosto do swojego samochodu.

 

Nie zwlekaj. Wpadnij do KFC lub odpal aplikację KFC Collect, by rozgrzać się przy iście serowej uczcie. Jeśli nie zdążysz dziś – w Dzień Miłośników Sera – nic straconego. Oferta „Rozgrzewające Sery” pozostanie w KFC aż do 7. marca.

Słowa kluczowe:kfc; serowa uczta w kfc

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ