Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2022-02-09

A A A POLEĆ DRUKUJ

Shoper z usługą Connect dla lepszej obsługi klienta e-sklep

Shoper, właściciel najpopularniejszej w Polsce platformy dla rynku e-commerce, poszerzył portfolio swoich usług o Shoper Connect. To nowoczesna aplikacja, która usprawnia i przyspiesza obsługę klienta sklepu internetowego. 

– Shoper dostarcza firmom działającym w dynamicznie rosnącym segmencie MŚP wszystkie niezbędne narzędzia do prowadzenia skutecznej i nowoczesnej sprzedaży w kanale online. Od oprogramowania sklepu po liczne usługi dodatkowe – m.in. obsługę kampanii reklamowych, bezgotówkowe płatności czy systemy rekomendacji produktowych – które zwiększają możliwości sprzedażowe naszych klientów. Kolejną z nich jest Shoper Connect – aplikacja, która pokrywa bardzo istotny obszar e-sprzedaży, czyli szybką i nowoczesną obsługę klienta – mówi Paweł Rybak, Chief Commercial Officer w Shoper.

Shoper Connect usprawnia proces obsługi klienta przez stworzenie profesjonalnej infolinii. Nie wymaga przy tym wsparcia ze strony IT – właściciele sklepów internetowych Shoper otrzymują w ramach Shoper Connect gotową do użycia usługę. Do ich dyspozycji są m.in. takie opcje jak web call (wykonywanie połączeń bezpośrednio ze strony www), wiadomości powitalne (IVR), identyfikacja dzwoniącego czy wysyłanie i odbieranie SMS. Wszystko obsługiwane z poziomu nowoczesnej aplikacji mobilnej, pozwalającej na wygodną obsługę klienta z dowolnego miejsca na ziemi.

Jak wynika z badania przeprowadzonego wśród właścicieli sklepów internetowych Shoper, najskuteczniejszym narzędziem w generowaniu sprzedaży jest właśnie obsługa klienta, świadczona na wysokim poziomie. Podobną skuteczność w ocenie sprzedających mają reklamy w wyszukiwarce Google oraz w social media. Prowadzenie więc dobrej jakościowo obsługi i komunikacji z kupującymi, to bardzo ważny aspekt każdego e-biznesu. Dzięki Shoper Connect można uruchomić nowoczesną, firmową infolinię, nawet jeśli jesteś jednoosobowym sprzedawcą – dodaje Krzysztof Helak, App Store Coordinator w Shoper.

Z usługi Shoper Connect mogą już skorzystać wszystkie sklepy pracujące na platformie Shoper. Na start otrzymują one bezpłatny numer telefonu oraz pulę 100 darmowych SMS-ów i minut do wykorzystania podczas okresu próbnego. O wszystkich korzyściach nowej usługi można przeczytać na stronie: https://www.shoper.pl/shoper-connect.

Shoper Connect to kolejna nowość udostępniona na platformie Shoper w przeciągu ostatnich miesięcy. Na początku 2022 roku Shoper uruchomił dla swoich sprzedawców usługi finansowania (Brutto i Uncapped). W lutym zaproponował także program do obsługi faktur i magazynu online (Shoper Faktury i Magazyn) – dostępny szeroko dla wszystkich firm, nie tylko tych korzystających na co dzień z platformy Shoper.

 

 

O Spółce:

Shoper S.A. to właściciel najpopularniejszej w Polsce platformy pod tą samą nazwą (Shoper) dla rynku ecommerce, sprzedawanej w modelu SaaS (Software as a Service). Spółka oferuje kompleksowy ekosystem wspierający użytkowników w prowadzeniu, zarządzaniu i rozwoju własnej sprzedaży online. W ramach usług dodatkowych udostępnia m.in. wsparcie w obszarze marketingu, logistyki czy płatności. 

Słowa kluczowe:Shoper

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ