Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2019-08-27

A A A POLEĆ DRUKUJ

Sky Tower: Muzyczne show w wykonaniu duetu Mavi&Aretha

 

 

Sierpień w Sky Tower mija pod znakiem wyjątkowych wydarzeń muzycznych organizowanych w ramach Festiwalu Brzmień Niebanalnych. Na początku miesiąca odbył się tu jazzowy koncert zespołu Guitar Sax Duo, a już niebawem miejsce będzie miało kolejne muzyczne show. 29 sierpnia fuzję mocnego brzmienia saksofonu i subtelnego dźwięku skrzypiec elektrycznych zaprezentują Mavi&Aretha.

 

Mavi&Aretha to kobiecy duet, w którego skład wchodzą: skrzypaczka - Magdalena Środula oraz saksofonistka - Areta Chmiel. Obie artystki są absolwentkami akademii muzycznych oraz członkiniami girlsbandu Ladies of Power, który tworzą razem z DJ-ką - Izabelą Grygo i wokalistką - Asteyą Dec. Magdalena Środula związana jest głównie z muzyką rozrywkową, współpracowała m.in. z Anną Wyszkoni oraz Sylwią Grzeszczak. Towarzyszyła również Rodowi Stweartowi podczas jego występu w Polsce. Areta Chmiel to laureatka formatów muzycznych Must Be The Music, Mam Talent i X-Factor. Saksofonistka pracowała z producentem Gromee i grupą Ich Troje oraz wystąpiła jako support koncertu Mariah Carey w Krakowie.

- Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny w naszym obiekcie będziemy gościć utalentowanych muzyków. To druga okazja w sierpniu do wzięcia udziału w muzycznej uczcie, którą tym razem zaserwują członkinie duetu Mavi&Aretha. Będzie to doskonała okazja do wysłuchania instrumentalnych aranżacji popularnych utworów oraz do zapoznania się z twórczością zaproszonych artystek. Wierzę, że i tym razem spędzą Państwo w Sky Tower wspaniały czas - mówi Magdalena Wiewiór, Marketing Manager Sky Tower.

W przyszły czwartek w Sky Tower uczestnicy koncertu będą świadkami unikatowego i jedynego w swoim rodzaju muzycznego show. Mavi i Aretha przeprowadzą słuchaczy przez wiele gatunków, od popu, rocka i jazzu, aż po muzykę klubową. W niesztampowych, instrumentalnych aranżacjach usłyszymy m.in. „If I Ain't got you” Alicii Keys, „Sweet child O' mine” Guns N' Roses czy „Fiji” Taco Hemingwaya.

Wydarzenie odbędzie się 29 sierpnia o godz. 18:00 na parterze Sky Tower, nieopodal sklepu Piotr i Paweł. Udział jest bezpłatny.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ