Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2021-05-27

A A A POLEĆ DRUKUJ

Startuje druga transza emisji akcji SAMITO prezentowana na CrowdConnect.pl

Trwa oferta publiczna akcji SAMITO S.A., twórcy technologicznych rozwiązań dla e-commerce w modelu SaaS. Dziś spółka rozpoczęła przyjmowanie zapisów na akcje w drugiej transzy emisji akcji, skierowanej do wszystkich zainteresowanych inwestorów. Informacje o warunkach nabycia akcji są zaprezentowane na platformie CrowdConnect.pl. Spółka zamierza pozyskać do 3,38 mln zł, które zostaną przeznaczone na rozwój oraz marketing narzędzi SAMITO.

SAMITO oferuje sklepom i innym firmom pozyskującym klientów online szereg rozwiązań, które pomagają zaangażować użytkowników i skutecznie zachęcić ich do dokonania zakupów. W tym roku spółka wprowadziła na rynek autorskie narzędzie, które pozwala na automatyczne łączenie treści artykułów na stronach wydawców z produktami ze sklepów internetowych. Rozwiązanie zostało już wdrożone m.in. w serwisach wydawnictwa Burda Media.

- SAMITO dla wydawców pomaga wydawcom monetyzować treści serwisów, poprzez zautomatyzowane działania content marketingu dla sklepów internetowych. To narzędzie z dużym potencjałem do rozwoju i to właśnie głównie na ten cel mamy zamiar przeznaczyć środki pozyskane z emisji. W najbliższym czasie planujemy wprowadzenie narzędzia umożliwiającego samodzielną implementację przez mniejszych wydawców, pracujemy również nad funkcjonalnością, która pozwoli na automatyczne tagowanie treści wideo. – komentuje Rafał Gawłowski, prezes zarządu SAMITO S.A.

Równolegle, SAMITO wraz z PayNow – integratorem płatności z Grupy mBank przygotowują nową usługę efektywnego ratowania porzuconych koszyków dla e-sklepów. Usługa ta już za kilka tygodni będzie dostępna dla klientów SAMITO. W ciągu kolejnych miesięcy znajdzie się także w czołowych platformach dla e-commerce w Polsce – w formie wtyczki. Docelowo spółki wspólnie chcą opracować i wdrożyć szereg rozwiązań, które ułatwią proces płatności w sklepach online i zwiększą konwersję.

Informacje dotyczące spółki, akcji oraz warunków ich nabycia, w tym Dokument Informacyjny dotyczący oferty publicznej, dostępne są na platformie CrowdConnect.pl prowadzonej przez Dom Maklerski INC:

https://crowdconnect.pl/samito

SAMITO planuje wprowadzenie akcji do obrotu na rynku NewConnect na przełomie 2021 i 2022 r. 

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ