Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2018-09-05

A A A POLEĆ DRUKUJ

StyLOVE urodziny Galerii Katowickiej

 

Galeria Katowicka świętuje swoje 5. urodziny. W ciągu tych lat odwiedziło ją ponad 65 mln osób, a wydarzenia i projekty kulturalno – społeczne organizowane i inspirowane przez Galerię stały się ważnym elementem życia miasta. Z okazji urodzin od 10 do 15 września centrum handlowe przygotowało wyjątkowe atrakcje i promocje.

Galeria Katowicka powstała w 2013 roku i z każdym kolejnym zmieniała się, oferując nie tylko nowe sklepy i salony usługowe, ale także proponując ciekawe i atrakcyjne formy spędzania czasu. W 2015 roku uruchomiony został Projekt Wyższy Poziom tworzony m.in. we współpracy z Teatrem Śląskim, Urzędem Miasta Katowice czy Uniwersytetem Śląskim. Najnowszymi projektami, w których aktywnie uczestniczą katowiczanie to zajęcia w ramach Akademii Biznesu oraz społeczno-artystyczny projekt PopKoolTour.

 

- Nasze centrum handlowe od początku działalności stawia sobie ambitne cele, nie tylko komercyjne. Staramy się integrować mieszkańców Katowic, wspierać działania lokalnych instytucji, promować i przede wszystkim kreować wartościowe inicjatywy społeczne. Cieszymy się i jesteśmy dumni, że nadal nie brakuje nam odwagi, aby realizować ciekawe projekty, nietypowe jak na przestrzeń komercyjną. Przykładem mogą być działania w ramach Projektu Wyższy Poziom, Akademii Biznesu, darmowych lekcji języków obcych oraz wielu innych wartościowych projektów zarówno społecznych, jak i artystycznych czy rozrywkowych – mówi Aleksander Poltier, Marketing Manager Galerii Katowickiej. – Czego życzylibyśmy sobie na kolejny rok? Umacniania i rozwijania aktualnych oraz tworzenia nowych unikatowych projektów, dzięki którym budujemy pozytywne relacje naszego Centrum z lokalną społecznością – dodaje Aleksander Poltier.

 

StyLOVE urodziny w Galerii Katowickiej

Z okazji urodzin 10 września Galeria Katowicka zamiast świeczek na torcie zapali wyjątkowy neon na fasadzie - WE<3KATOWICE! Od 10 do 15 września będzie można skorzystać z bezpłatnych usług profesjonalnych stylistek. Podczas wspólnych dwugodzinnych zakupów będą one służyć swoim doświadczeniem i wiedzą w zakresie porad wizerunkowych. Nad zespołem stylistek czuwać będzie trenerka kreowania wizerunku, autorka książki „Po drugiej stronie lustra. Jak być ubraną, a nie przebraną” - Agata Dominik. Rezerwacji terminów zakupów ze stylistką można dokonać na stronie www Galerii Katowickiej.

 

Z kolei już od 6 września w Galerii Katowickiej zaczną pojawiać się też pochodzące z Katowic blogerki. Katarzyna Danioł oraz Katarzyna Kmiotek w swoich kanałach social media będą prezentować najnowsze trendy mody miejskiej. Wszystkie stylizacje pochodzić będą z aktualnej oferty salonów Galerii Katowickiej.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

 

Na klientów Centrum czekają również atrakcyjne karty podarunkowe. Od 10 do 15 września, w godz.: 15.00-21.00 oraz w sobotę, 16 września w godz.: 12.00-21.00 Galeria Katowicka będzie nagradzać Klientów kartami podarunkowymi. Za zakupy powyżej 250 zł klienci otrzymają kartę o wartości 50 zł, natomiast wydatek w kwocie powyżej 500 zł nagrodzony zostanie kartą o wartości 100 zł do wykorzystania na terenie Galerii Katowickiej.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ