Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2021-10-21

A A A POLEĆ DRUKUJ

Sylen Studio ogłasza datę premiery pierwszej gry Komornik: Nieskruszony i uruchamia przedsprzedaż

 

Już 9 listopada odbędzie się premiera gry Komornik: Nieskruszony – pierwszej produkcji Sylen Studio na podstawie książek Michała Gołkowskiego. Dziś o godzinie 18:00 przy współpracy z międzynarodowym dystrybutorem gier – MUVE spółka rozpoczyna przedsprzedaż gry. Z tej okazji Sylen Studio prezentuje nowy trailer promocyjny.

- Zaledwie kilka tygodni dzieli nas od oddania pełnej wersji Komornik: Nieskruszony w ręce graczy. Wersja demonstracyjna gry spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem środowiska graczy. Obecnie wprowadzamy ostatnie poprawki – pracujemy nad tym, aby produkcja była jak najlepszej jakości – komentuje Marcin Janiszewski, prezes Sylen Studio.

21 października 2021 r. rozpoczyna się przedsprzedaż gry. Sylen Studio podpisało umowę dystrybucyjną z MUVE – firma zajmie się sprzedażą i promocją produkcji Komornik: Nieskruszony w Polsce, a także w Rosji, Czechach, Słowacji i Węgrzech.

Komornik: Nieskruszony jest produkcją na styku gry paragrafowej i visual novel, osadzoną w książkowym uniwersum wykreowanym przez Michała Gołkowskiego. Gra opowiada historię dziejącą się w trakcie Apokalipsy - Ziemia stanęła w miejscu, gwiazdy spadły z nieba, woda zamieniła się w krew, a anioły mordują pozostałych przy życiu, aby zabrać ich dusze na Sąd Ostateczny. I choć koniec wydaje się nieunikniony, to Apokalipsa nie przebiega zgodnie z planem - okazało się, że dzięki ogromnemu postępowi technologicznemu ludzie mogą umknąć pościgowi  jej Jeźdźców. Wobec nieskuteczności ostatecznego rozwiązania, na Ziemię zstąpili wybrani spośród śmiertelników Komornicy, by polować na Grzeszników i ściągać z nich należności za grzechy.

Równolegle z uruchomieniem przedsprzedaży, spółka przygotowuje się do poznańskich targów gier wideo Poznań Game Arena (PGA), które rozpoczną się 22 października. Podczas wydarzenia, na stoisku Sylen Studio gracze będą mogli zagrać w wersję demo gry Komornik: Nieskruszony oraz porozmawiać z twórcami tytułu.

Nowy trailer: https://youtu.be/SiexgGelOJQ

Steam: https://store.steampowered.com/app/1613190/Komornik_Nieskruszony/

Strona Internetowa: https://sylenstudio.com/komornik-nieskruszony/

 

***

O spółce

Sylen Studio to niezależne studio gamedevowe, którego strategia rozwoju nastawiona jest na specjalizację w produkcjach gier z gatunku RPG. Spółka pracuje nad grami „Komornik” na podstawie serii powieści fantasy Michała Gołkowskiego, które są wydawane przez Fabrykę Słów. Premiera pierwszego tytułu z tej serii odbędzie się jeszcze w tym roku. Ukończenie prac nad pełnowymiarową produkcją zaplanowane jest na 2023 rok.   

Spółka jest w trakcie przygotowań do debiutu na NewConenct.

Słowa kluczowe:Sylen Studio

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ