Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2021-08-03

A A A POLEĆ DRUKUJ

Sylen Studio S.A. rozpoczyna współpracę z kompozytorem nominowanym do nagrody Digital Dragons oraz sound designerem gry Frostpunk

 

Sylen Studio S.A., zgodnie z przyjętą strategią rozwoju, nawiązało współpracę z kompozytorem Patrykiem Sceliną oraz sound designerem Przemysławem Moszczyńskim, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży gamedevu, przy realizacji dużych produkcji.  

Patryk Scelina jest kompozytorem i producentem muzyki. Współpracuje z globalnym wydawcą muzyki produkcyjnej, firmą  BMG, a jego utwory wykorzystywane są w kampaniach reklamowych, filmach i serialach. W ostatnim czasie pracował między innymi nad ścieżką dźwiękową do zwiastuna gry Warhammer Tempestfall, we współpracy z Deep Blue Productions. Tworzy również muzykę do gier wideo, co zaowocowało powstaniem takich tytułów jak: „Wanderlust Travel Stories” studia Different Tales, „Scythe: Invaders from Afar” produkcji Knights of Unity, czy „My Memory Of Us”, dzieła Juggler Games. Jego soundtrack do gry „My Memory of Us” został nominowany do nagrody przyznawanej przez Digital Dragons, w kategorii soundtrack roku 2019. W Sylen Studio S.A. odpowiedzialny jest za komponowanie muzyki do powstającej gry Komornik: Nieskruszony.

Przemysław Moszczyński pracuje przy produkcji gry Komornik: Nieskruszony jako Sound Designer. Wcześniej zdobywał doświadczenie pracując przy tytułach takich jak Sniper Ghost Warrior 1, 2 i 3, Lords of the Fallen, Frostpunk.

- Jako spółka liczymy, że dzięki współpracy Patryka i Przemysława powstała warstwa dźwiękowa gry Komornik: Nieskruszony będzie na bardzo wysokim poziomie. – komentuje Marcin Janiszewski, prezes Sylen Studio.

LINK: https://www.youtube.com/watch?v=0TLj2AXuMdE

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Sylen Studio planuje premierę pierwszej gry Komornik: Nieskruszony jeszcze w tym roku. Jest to produkcja na styku gry paragrafowej, gry RPG i visual novel, nad którą studio prowadzi obecnie zaawansowane prace. Gra posiada już swój profil w sklepie Steam.

***

O spółce

Sylen Studio to niezależne studio gamedevowe, którego strategia rozwoju nastawiona jest na specjalizację w produkcjach gier z gatunku RPG. Spółka pracuje nad grami „Komornik” na podstawie serii powieści fantasy Michała Gołkowskiego, które są wydawane przez Fabrykę Słów. Premiera pierwszego tytułu z tej serii odbędzie się jeszcze w tym roku. Ukończenie prac nad pełnowymiarową produkcją zaplanowane jest na 2023 rok.   

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ