Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2021-09-22

A A A POLEĆ DRUKUJ

Sylen Studio udostępniło demo gry Komornik: Nieskruszony na platformie Steam

Wersja demonstracyjna gry Komornik: Nieskruszony produkcji Sylen Studio jest już dostępna dla graczy za pośrednictwem platformy Steam. Premiera pierwszej produkcji studia odbędzie się jeszcze w tym roku.

Komornik: Nieskruszony jest produkcją na styku gry paragrafowej, gry RPG i visual novel, osadzoną w książkowym świecie Michała Gołkowskiego.

- To ważny moment dla Sylen Studio – właśnie przekazaliśmy w ręce graczy wielomiesięczne efekty prac naszego ambitnego zespołu. Gracze i fani powieści fantasy Michała Gołkowskiego mają już możliwość zapoznania się z naszą pierwszą produkcją. Liczymy, że wersja demonstracyjna gry spotka się z pozytywnym odbiorem środowiska gamingowego – komentuje Marcin Janiszewski, prezes Sylen Studio.

Link do Demo: https://store.steampowered.com/app/1613190/Komornik_Nieskruszony/

Wersja demonstracyjna produkcji zostanie zaprezentowana podczas jesiennej edycji Festiwalu Steam Next, który odbędzie się w dniach od 1 do 7 października.

Sylen Studio zgłosiło także demo gry Komornik: Nieskruszony do konkursu Pixel Awards Europe 2021, który jest częścią programu Pixel Heaven Games Festival. Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-10 października i będzie to już dziewiąta edycja największego wydarzenia w Europie dedykowanego niezależnym twórcom gier i samym graczom.

Słowa kluczowe:Sylen Studio

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ