Gorący temat

13,6 mln widzów meczu Polska-Kolumbia w TVP1 i TVP Sport

WIĘCEJ

Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2016-09-07

A A A POLEĆ DRUKUJ

Umowa Generalna Pekao nagrodzona Złotym Godłem Quality International

Bank Pekao SA został wyróżniony prestiżowym tytułem Najwyższa Jakość Quality International 2016 w kategorii QI Services – Usługi Najwyższej Jakości za Digital Gate - Umowę Generalną Pekao przeznaczoną dla klientów korporacyjnych. Kapituła programu już po raz kolejny doceniła jakość usług oferowanych przez Bank Pekao.

Złote Godło Jakości dla Umowy Generalnej Pekao stanowi wyraz uznania dla zaangażowania Banku w doskonalenie jakości usług, które oferuje swoim klientom. Umowa Generalna jest kompleksowym rozwiązaniem dla klientów korporacyjnych, w ramach którego mogą oni korzystać z najszerszego na rynku katalogu produktów i usług bankowych dostępnego na podstawie jednej umowy.

Unikatowa usługa została nagrodzona tytułem Najwyższa Jakość Quality International. Jest to największy program promujący idee zarządzania jakością w Polsce. Na prestiż wyróżnienia wpływa gwarancja bezstronności oceny, związana z niezależnością patronujących konkursowi instytucji – nie są one związane z żadnym podmiotem gospodarczym. Należą do nich Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Umowa Generalna to rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb klienta korporacyjnego. Wystarczy podpisać jedną Umowę Generalną i zaakceptować jeden regulamin, aby móc korzystać z szerokiej palety usług i produktów finansowych. Dzięki umowie klient zyskuje dostęp do rachunków bankowych, rozliczeń krajowych i zagranicznych, systemu PekaoBiznes24 oraz (opcjonalnie) transakcji kasowych i pochodnych. Następnie, w zależności od potrzeb, może za pomocą prostych wniosków aktywować kolejne produkty, takie jak Lokaty Overnight, Pekao Płace, Autowypłata, karty płatnicze, Pekao Collect. Docelowo ich uruchomienie będzie możliwe w systemie bankowości elektronicznej.

To nie pierwszy raz, kiedy Umowa Generalna została doceniona w prestiżowym konkursie. Dzięki niej w 2016 r. Bank Pekao po raz drugi z rzędu uznano za innowatora roku w dziedzinie bankowości transakcyjnej. Bank otrzymał tytuł „Innovators of the Year – Transactions Services” przyznawany przez międzynarodowy magazyn Global Finance.


dostarczył infoWire.pl
Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ