Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2012-04-27

A A A POLEĆ DRUKUJ

Uroczyste otwarcie salonu Centro w Centrum Handlowym NoVa Park

W NoVa Park – największym i najnowocześniejszym centrum handlowo-rozrywkowym w województwie lubuskim – otwierają się nowe marki. Tym razem – w weekend 28 i 29 kwietnia 2012 roku odbędzie się uroczyste otwarcie sklepu Centro – salonu oferującego obuwie i akcesoria.

Sklep Centro to 2000 modeli butów i akcesoriów, począwszy od tych najbardziej modowych poprzez obuwie typu casual, aż po sportowe i klasyczne fasony. Marka wychodzi także naprzeciw oczekiwaniom młodych klientów oferując im najnowsze kolekcje obuwia w najniższych cenach. Produkty firmy Centro cechują unikalne wzory, najmodniejsze wzornictwo i zgodność z obowiązującymi trendami w modzie.

„Cieszymy się, iż marka Centro dołączyła do grona najemców Centrum Handlowego NoVa Park. Na całym świecie powstało już ponad 100 salonów tej firmy, a nasza galeria to pierwsze miejsce w regionie, w którym będzie można nabyć produkty firmy Centro. Chcemy, aby Gorzowianie mieli dostęp do modowych nowości, dlatego zabiegamy o marki do tej pory nieodstępne na lokalnym rynku. Zapraszamy wszystkich na uroczyste otwarcie sklepu” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Salon Centro oficjalnie rozpocznie swoją działalność w weekend 28 i 29 kwietnia 2012 roku. Nowy lokal zajmuje powierzchnię 456m² i znajduje się na poziomie 1.

Informacje o firmie:

Galeria handlowa NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują delikatesy Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe. W gronie najemców znajdują się marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, KFC czy Smyk.

Właścicielami obiektu są Futureal Management Poland Sp. z o.o. oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development.

www.nova-park.pl

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ