Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2021-12-03

A A A POLEĆ DRUKUJ

VIVO! Piła zaprasza na bezpłatne warsztaty z RKO i pokaz samoobrony

 

Co zrobić w sytuacji zagrażającej życiu? Wypadek, zadławienie, zapaść – to sytuacje, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć, ale możemy nauczyć się na nie prawidłowo reagować. Już niebawem w VIVO! Piła odbędą się warsztaty pierwszej pomocy. W poniedziałek, 6 grudnia, w godz. 10.00-18.00 uczestnicy będą mieli okazję zdobyć praktyczną wiedzę nie tylko o czynnościach ratunkowych, ale także o samoobronie i profilaktyce uzależnień.

Na naukę nigdy nie jest za późno, szczególnie jeśli w grę wchodzi ludzkie życie! Przekonuje o tym VIVO! Piła, zapraszając na warsztaty z pierwszej pomocy. Już 6 grudnia wykwalifikowani medycy odwiedzą pilskie centrum handlowe i pokażą, jak prawidłowo opatrywać rany, jak wygląda ułożenie w pozycji bocznej bezpiecznej, co robić w przypadku zadławienia, a także jak przeprowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową u dzieci i dorosłych. Oprócz szkolenia z pierwszej pomocy, zaplanowany jest również pokaz samoobrony, podczas którego odwiedzający zdobędą praktyczną wiedzę o skutecznej obronie przed napastnikiem. Instruktorzy podpowiedzą, jak prawidłowo oceniać zagrożenie oraz jak zareagować w niepokojącej sytuacji. Poruszą też temat profilaktyki uzależnień i z chęcią odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania.

- Żyjemy w czasach, kiedy umiejętność udzielania pierwszej pomocy jest niezbędna. Każda osoba potrafiąca prawidłowo zareagować w niebezpiecznej sytuacji pełni nieocenioną rolę w tzw. łańcuchu przeżycia tłumaczy Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.  Nadchodzące wydarzenie w naszym centrum handlowym to doskonała okazja, aby w przyjemnych okolicznościach i pod okiem świetnych specjalistów, nauczyć się RKO czy technik samoobrony dodaje.

 

Warsztaty pierwszej pomocy w VIVO! Piła odbędą się w poniedziałek, 6 grudnia, w godz. 10.00-18.00. Wydarzenie jest bezpłatne.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ