Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2022-12-02

A A A POLEĆ DRUKUJ

Wielki finał roztańczonej trasy Virtual Dancer w Atrium Targówek!

 

Energetyzująca zabawa, dziesiątki układów tanecznych do największych hitów muzycznych i do tego rytmiczna choreografia – przed nami roztańczony tydzień w Atrium Targówek! Ostatnim punktem na trasie największego tanecznego maratonu Virtual Dancer, jest warszawska galeria na Targówku. To tutaj w dniach 5-10 grudnia odbędą się emocjonujące rozgrywki, a towarzyszyć im będzie wiele atrakcji, w tym konkursy z nagrodami. Na wielki finał imprezy, w sobotę, zaplanowano spotkania na żywo z influencerami znanymi z TikTok’a. 

 

Przez cały tydzień, od poniedziałku do piątku, z myślą o pasjonatach tańca w warszawskiej galerii staną małe strefy Virtual Dancer z kioskami tanecznymi i grą Just Dance, challengami i konkursami. Do wygrania będą cenne nagrody rzeczowe i pieniężne. W sobotę z kolei strefy weekendowe powiększone zostaną o scenę, a główną atrakcją będzie możliwość spotkania popularnych twórców z platformy Tik-Tok – Julią Żugaj, Ewą Poncyliusz, Wiciem i Dominikiem Rupińskim . W strefie meet&greet każdy będzie mógł spotkać się z idolem, zrobić sobie z nim zdjęcie, nagrać wspólnego TikTok’a, wziąć autograf czy zadać mu kilka pytań.

 

W ramach tygodniowego eventu odbędą się taneczne mistrzostwa miast w realu oraz mistrzostwa Polski w warunkach wirtualnych. Rozgrywki offline wyłonią zwycięzców z Warszawy, którzy następnie wezmą udział w weekendowych rywalizacjach z TikTokowymi idolami. Część online to rywalizacja, w której udział może wziąć każdy, a wygrywa ten, kto zdobędzie największą ilość polubień społeczności w ramach platformy TikTok.

 

Virtual Dancer to taneczne road show, w ramach którego, w największych miastach w Polsce, odbywają się turnieje w oparciu o grę Just Dance, polegającą na jak najwierniejszym odwzorowaniu ruchów z teledysków popularnych piosenek. Wydarzenie skupia nie tylko miłośników tańca, ale także użytkowników globalnej platformy rozrywkowej tik-tok. W tym roku przystankami ogólnopolskich rozrywek w ramach festiwalu stały się centra należące do Atrium, będącego partnerem wydarzenia.

 

Rozgrywki w Atrium Targówek odbywać się będą od poniedziałku do soboty w godzinach 12:00-20:00, spotkanie z infuencerami w sobotę w godz. 10:00-18:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na stronach:

https://atrium-targowek.pl/wielki-final-roztanczonej-trasy-virtual-dancer-i-spotkanie-z-influencerami/

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ