Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2012-04-24

A A A POLEĆ DRUKUJ

Wielki sukces nowo otwartego Centrum NoVa Park

Tłumy mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego i okolic przybyły na otwarcie NoVa Park – największego i najnowocześniejszego centrum handlowo-rozrywkowego w województwie lubuskim. W ciągu pierwszych pięciu dni funkcjonowania obiektu galerię odwiedziło aż 125 tysięcy osób! To wielki sukces NoVa Park.

Otwarcie Centrum NoVa Park przyciągnęło do obiektu tłumy gorzowian i mieszkańców okolicznych miejscowości. Największe kolejki ustawiały się do sklepów Media Expert, H&M oraz KFC. Specjalnie na tę okazję gorzowskie centrum handlowe przygotowało dla swoich klientów liczne atrakcje i promocje, które trwały aż pięć dni – do niedzieli 22 kwietnia. W tym czasie nową galerię odwiedziło blisko 125 tysięcy klientów.

„NoVa Park to największe oraz najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie. Mając na uwadze klientów nie tylko z miasta Gorzowa zdecydowaliśmy się na 5-dniowe obchody otwarcia. Poza wieloma atrakcjami prosprzedażowymi, obecnością gwiazd TVN-u – p. Mai Popielarskiej, tancerzy z „Tańca z Gwiazdami” czy gwiazd programu „Mam Talent”, w sobotę koncert dla swoich fanów zagrała Patrycja Markowska, a w niedzielę Michał Szpak – laureat pierwszej edycji programu X-Factor.” Już w ciągu pierwszego dnia funkcjonowania obiektu odnieśliśmy wielki sukces, gdyż nową galerię odwiedziło ponad 30 000 klientów. Zadbamy o to, aby zainteresowanie naszym obiektem utrzymywało się na wysokim poziomie, a galeria przyciągała do siebie wielu klientów” – poinformowała Agnieszka Tomczak-Tuzińska, dyrektor marketingu Caelum.Development, współinwestora Centrum NoVa Park.

Poza wieloma atrakcjami artystycznymi, zorganizowano także loterię, w której goście mogli wygrać jedną z 25 kart podarunkowych o wartości 500 zł na zakupy w NoVa Park.

„Bardzo cieszymy się, ze na otwarciu naszej galerii pojawiło się aż tyle osób. Tak wysoka frekwencja utwierdza nas w przekonaniu, że to dobra inwestycja z dużym potencjałem. Chcemy, aby NoVa Park była nie tylko centrum handlowo-rozrywkowym, ale także ważnym miejscem na mapie regionu, w którym każdy będzie mógł robić zakupy i spędzać wolny czas” – mówi Anna Malarczyk, dyrektor zarządzający Futureal Management Poland, współinwestora Centrum NoVa Park.

Obecnie na terenie Centrum Handlowego NoVa Park działają delikatesy Piotr i Paweł oraz liczne sklepy marek nieobecnych do tej pory w Gorzowie  które zajmują 90 proc. powierzchni handlowej centrum..

Informacje o firmie:

Galeria handlowa NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują delikatesy Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe. W gronie najemców znajdują się marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, KFC czy Smyk.

Właścicielami obiektu są Futureal Management Poland Sp. z o.o. oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ