Gorący temat

„Szansa na sukces. Opole 2019” od 7 kwietnia w TVP2, gospodarzem Artur Orzech

WIĘCEJ

Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2013-10-16

A A A POLEĆ DRUKUJ

Wspierana przez SKOK Wołomin Akademia Młodego Piłkarza GOOL wśród najciekawszych projektów CSR

Akademia Młodego Piłkarza GOOL – czyli szkółki piłkarskie dla dzieci w wieku od 4 do 11 lat, tworzone w województwie mazowieckim, przy dużym wsparciu SKOK w Wołominie – znalazła się w gronie najciekawszych projektów CSR, opublikowanych w tygodniku „Wprost”.

Jest to już druga edycja listy najciekawszych projektów z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, publikowanej przez tygodnik „Wprost”.

SKOK Wołomin wspiera Akademię Młodego Piłkarza GOOL od 2010 roku. Dzięki tej współpracy w ciągu 3 lat Akademia otworzyła 15 szkółek na terenie województwa mazowieckiego, w których ćwiczy blisko 500 dzieci. Akademia organizuje 2 razy w roku imprezy okolicznościowe, takie jak: Wielka Rywalizacja Miast AMP GOOL i Wielki Turniej Mikołajkowy AMP GOOL o Puchar Prezesa SKOK Wołomin. Oba wydarzenia gromadzą całe rodziny, które w atmosferze pikniku rodzinnego spędzają aktywnie czas.

- Wychodzimy z założenia, że instytucja z definicji wpisana w lokalne społeczności, oparta na modelu spółdzielczym, musi być aktywnym członkiem lokalnego środowiska. Oznacza to wykorzystanie potencjału i możliwości dla wspierania istotnych społecznie projektów. Wspieranie inicjatyw sportowych, szczególnie tych kierowanych do dzieci, jest bardzo istotne. Dzięki sportowi dzieci pozostają w dobrej kondycji fizycznej, zawierają przyjaźnie, uczą się pracy w drużynie i dążenia do realizacji wspólnego celu - powiedział Mariusz Gazda, Prezes Zarządu SKOK Wołomin.

SKOK Wołomin od lat wspiera wiele inicjatyw i wydarzeń o charakterze sportowym, kulturalnym i patriotycznym. We wrześniu br. Kasa została oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Polonia Warszawa, sponsoruje też m.in. klub GKP Targówek oraz gale pięściarskie SKOK Wołomin Boxing Show. SKOK Wołomin sponsorował również premierę filmu „Sierpniowe niebo. 63 dni chwały”, będącego hołdem złożonym młodym Polakom walczącym w Powstaniu Warszawskim.

Słowa kluczowe:SKOK w Wołominie

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ