Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2021-07-21

A A A POLEĆ DRUKUJ

Wytrzymała kamera PTZ z 20-krotnym zoomem optycznym do zastosowań krytycznych AXIS Q6078-E PTZ z cyberzabezpieczeniami

 

Axis Communications wprowadza kamerę AXIS Q6078-E PTZ, oferującą wyjątkowo wysoką jakość obrazu dzięki rozdzielczości UHD 4K i 20-krotnemu zoomowi optycznemu. Urządzenie zapewnia znakomity widok ogólny oraz poziom odwzorowania szczegółów z wyraźnymi, ostrymi kolorami.

Ta najwyższej klasy kamera PTZ obsługuje aplikację Autotracking 2 z funkcją „kliknij i śledź”, a także dynamiczny kompas ułatwiający szybką orientację w czasie aktywnego śledzenia obiektów. Producent zadbał o cyberbezpieczeństwo. Urządzenie jest wyposażona we wbudowane zabezpieczenia, takie jak podpisane oprogramowanie sprzętowe i bezpieczny start, które dają pewność, że instalowane będzie tylko autoryzowane, niezmodyfikowane oprogramowanie sprzętowe. Ponadto moduł TPM (Trusted Platform Module) z certyfikatem FIPS 140-2 na poziomie 2 zapewnia bezpieczne przechowywanie wszystkich kluczy kryptograficznych i certyfikatów, dzięki czemu nawet w razie naruszenia zabezpieczeń nic im nie grozi.

Najważniejsze cechy sprzętu:

Rozdzielczość UHD 4K i 20-krotny zoom optyczny

Wyjątkowej jakości obraz o znakomitym odwzorowaniu szczegółów

AXIS Object Analytics – preinstalowane rozwiązanie działające na krawędzi sieci – w  urządzeniu, pozwala na detekcję oraz klasyfikację obiektów

Technologia Zipstream z obsługą formatów H.264 i H.265

Wbudowane cyberzabezpieczenia

Kamera jest przeznaczona do montażu na zewnątrz budynków oraz spełnia normy IP66/67, NEMA 4X i IK10, oznaczające odporność na pył, deszcz, śnieg i wstrząsy. Ponadto zastosowana funkcja Arctic Temperature Control umożliwia uruchamianie i użytkowanie urządzenia w temperaturach od -40°C do 50°C.

Słowa kluczowe:cyberbezpieczeństwo

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ