Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2022-09-29

A A A POLEĆ DRUKUJ

Za nami 2. urodziny Xtreme Fitness w VIVO! Stalowa Wola

 

Maraton fitness, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i stoiska informacyjne partnerów – tak w wielkim skrócie wyglądały 2. urodziny siłowni Xtreme Fitness, zlokalizowanej w centrum handlowym VIVO! Stalowa Wola.

Z okazji 2. urodzin siłownia Xtreme Fitness w VIVO! Stalowa Wola zaprosiła swoich klientów do wspólnej zabawy. We wtorek, 27 września, na miłośników aktywności fizycznej czekała moc urodzinowych atrakcji, a wśród nich m.in. możliwość wzięcia udziału w maratonie fitness i sprawdzenia swojej kondycji po okresie wakacyjnym. Ponadto w tym dniu można było zapoznać się także z ofertą partnerów siłowni. Pojawiły się tu stoiska informacyjne m.in. kina Helios czy sklepu Czas na herbatę. Nie zabrakło niezbędnego elementu wszystkich imprez urodzinowych – pysznego tortu.

To nie koniec atrakcji!

Sieć Xtreme Fitness zaprasza w dniach 28-30 września na Dni Otwarte, w trakcie których wstęp na siłownię będzie całkowicie bezpłatny. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników degustację produktów, promocyjne ceny karnetów i interesujące konkursy. Będzie można wziąć także udział w wybranych zajęciach fitness.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ