Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2012-06-04

A A A POLEĆ DRUKUJ

ZigZac dołączył do grona najemców NoVa Park

W NoVa Park – największym i najnowocześniejszym centrum handlowo-rozrywkowym w województwie lubuskim – w dniu 31 maja 2012 roku nastąpiło otwarcie nowego lokalu gastronomicznego. Do grona najemców gorzowskiej galerii dołączył bar kanapkowy ZigZac, specjalizujący się w zdrowych i pysznych przekąskach.

ZigZac to szybko rozwijająca sieć restauracji. W nowym lokalu gastronomicznym klienci NoVa Park będą mogli zjeść pyszne i zdrowe kanapki. W ofercie punktu każdy znajdzie coś dla siebie. ZigZac oferuje gotowe zestawy sandwichy. Istnieje także możliwość samodzielnego doboru składników wedle własnego uznania.

„Jest nam niezmiernie milo, że sieć ZigZac dołączyła do grona naszych najemców. Bar kanapkowy jest odpowiedzią na coraz szybsze tempo życia Gorzowian. Chcemy, aby nasi klienci mogli zjeść szybki, ale zarazem smaczny oraz pożywny posiłek w czasie zakupów. Serdecznie zapraszam wszystkich do skorzystania z oferty przygotowanej przez ZigZac” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Bar kanapkowy ZigZac znajduje się na pierwszym piętrze w strefie restauracyjnej, zajmuje powierzchnię 42 m2. Czynny jest w godzinach otwarcia NoVa Park.

Informacje o firmie:

Galeria handlowa NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują delikatesy Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe. W gronie najemców znajdują się marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, KFC czy Smyk.

Właścicielami obiektu są Futureal Management Poland Sp. z o.o. oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development.

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ