Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2021-12-01

A A A POLEĆ DRUKUJ

Zmiany w zarządzie Gaming Factory

 

Łukasz Bajno zrezygnował z funkcji wiceprezesa Gaming Factory SA, aby móc skoncentrować się na wprowadzeniu na NewConnect spółki z Grupy – Black Rose Projects oraz zadbać o jej dynamiczny rozwój. W Gaming Factory pozostaje jako doradca zarządu. Obie spółki deklarują ścisłą współpracę przy produkcji, wydawaniu oraz portingu gier.

- Przed Black Rose Projects bardzo ważny okres, lada moment złożymy do GPW Dokument Informacyjny. Liczymy na debiut na NewConnect w pierwszej połowie przyszłego roku. Kolejny rok z rzędu wypracowaliśmy zysk netto w wysokości przekraczającej milion złotych, mamy dużo projektów, które przynoszą stabilny dochód, backlog zleceń na ponad rok do przodu i dwie autorskie gry w produkcji. Jesteśmy w pełni gotowi na debiut giełdowy – mówi Łukasz Bajno, prezes zarządu Black Rose Projects.

Aby maksymalnie skoncentrować się na dopełnieniu wszelkich formalności w drodze do upublicznienia spółki oraz jej dalszym rozwoju, Łukasz Bajno, zrezygnował w funkcji wiceprezesa Gaming Factory. Od tej pory będzie pełnił w spółce matce funkcję doradczą oraz wspierał tytuły z jej portfolio.

– Upublicznienie spółki oraz realizacja jakościowych gier wymaga od nas pełnego skupienia, w związku z tym nie jest możliwe zasiadanie w zarządach dwóch spółek giełdowych. Nie oznacza to jednak, że wycofuję się z działalności na rzecz Gaming Factory, pozostaję w spółce w roli doradcy zarządu, jestem przekonany, że nasza współpraca będzie się układała tak samo dobrze jak dotychczas – dodaje Łukasz Bajno.

- Jestem przekonany, że w dłuższej perspektywie nasze inwestycje, zarówno ze strony Gaming Factory, jak również Black Rose Projects przyniosą korzyść akcjonariuszom. Bardzo wierzę w obie te spółki. Po raz kolejny dokupiłem pakiet akcji Gaming Factory. Spółka jest w dobrej kondycji finansowej, mamy kilka projektów blisko ukończenia, a kolejne gry wyglądają coraz bardziej obiecująco – dodaje Mateusz Adamkiewicz.

 

29 listopada KRS zarejestrował 27 700 akcji zwykłych na okaziciela serii F o wartości nominalnej 0,10 zł każda. Obecnie kapitał zakładowy Gaming Factory wynosi 562.770,00 zł. 

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ