Centrum Prasowe Wirtualnemedia.pl

Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść.

2018-04-13

A A A POLEĆ DRUKUJ

Zmień deskorolkę w gokarta - CITY BOARD Karting Kit od Goclever

W ofercie firmy GOCLEVER pojawił się produkt, który powinien zainteresować wszystkich posiadaczy niezwykle popularnych wśród młodych użytkowników deskorolek elektrycznych. CITY BOARD Karting Kit to uniwersalna nakładka na taką deskorolkę, która pozwala w prosty sposób przekształcić ją w niezwykle stabilnego i łatwego do prowadzenia gokarta.

Nakładka pasuje do praktycznie każdej klasycznej samobalansującej deskorolki elektrycznej, wyposażonej w koła o średnicy od 6,5 do 10” (zarówno urządzeń z serii GOCLEVER CITY BOARD, jak i produktów innych firm). Metalowa, wzmacniana w newralgicznych punktach, konstrukcja zapewni stabilność,  a rączki ze specjalnego tworzywa oraz podpora stóp pozwalają wygodnie siedzieć na urządzeniu i sterować nim. Siedzisko urządzenia zostało wykonane ze specjalnie wyprofilowanego tworzywa ABS, które zapewni wygodę przez długie godziny zabawy. Co istotne, urządzenie jest na tyle stabilne i wytrzymałe, że z powodzeniem mogą na nim zasiadać zarówno dzieci, jak i dorośli (maksymalna dopuszczalna waga kierowcy to 100 kg).

Karting Kit nakłada się na deskę elektryczną, która zmienia się dzięki temu w trójkołowy pojazd,  przypominający niewielki gokart. Mocowanie odbywa się przy pomocy dwóch mocnych pasów, którymi oplata się deskę i zapina na rzepy – cała operacja trwa dosłownie chwilę i jest łatwa do przeprowadzenia. Atutem nowego produktu GOCLEVER jest również solidne przednie koło (osadzone na odpornym na drgania łożysku), które świetnie radzi sobie również na nierównych powierzchniach (kostce brukowej, chodniku z płyt itp.).

Zbudowany z wykorzystaniem nakładki gokart ma od 78 do 98 cm długości (użytkownik może go swobodnie regulować, dopasowując długość do swoich potrzeb) i ok. 42 cm szerokości (choć ten parametr jest oczywiście uzależniony również od szerokości posiadanej deskorolki). Całość waży ok. 6,2 kg.

GOCLEVER CITY BOARD Karting Kit jest dostępny w cenie 199 zł na stronie goclever.com

Tylko na WirtualneMedia.pl

Zaloguj się

Logowanie

Nie masz konta?                Zarejestruj się!

Nie pamiętasz hasła?       Odzyskaj hasło!

Galeria

PR NEWS

Społeczność Serwis społecznościowy branży mediów, reklamy, PR, badań i internetu ZAREJESTRUJ SIĘ