SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

aaagencję zatrudnię - Jędrkowiak o zarzutach Brainshake wobec przetargu Porsche

Branża reklamowa nie ma mandatu na pouczanie reklamodawców, tym bardziej w dziedzinie etyki biznesowej. Przetarg to element wolnego rynku. Wystarczy, aby był profesjonalny i uczciwy - uważa Roman Jędrkowiak z ADHD Warsaw.

Dołącz do dyskusji: aaagencję zatrudnię - Jędrkowiak o zarzutach Brainshake wobec przetargu Porsche

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
AM
No cóż, Panie Romanie, jak mawia moja Mama "...nie pamięta wół, jak cielęciem był...". Jesteśmy usługodawcami, z tym się zgadzam, i zawsze z pozycji uniżonego dostawcy przystępujemy do rozmów z Klientami, ale czy na pewno na etapie oficjalnego przetargu nie mają być zwracane koszty, choćby administracyjne, ponoszone przez agencję? Z tym się zgodzić nie mogę... bo co w przypadku, gdy w ramach jednego projektu delegacja złożona z 3 pracowników jedzie 3 x 600 km na spotkania, procedura przetargowa trwa 2 miesiące, a przecież trzeba cokolwiek zjeść po drodze i czasem wymagany jest nocleg... a w końcu agencja X dostaje maila, z serdecznym podziękowaniem (jeśli w ogóle, sic!) za udział i argumentacją, że Klient rezygnuje z projektu z powodu zmian w budżecie lub strategii działania... JESTEŚMY USŁUGODAWCAMI - zatem jeśli usługą jest np. wizyta u wulkanizatora, to przychodzi Pan do niego i mówi: "Chciałbym żeby mi Pan wymienił opony na letnie, proszę użyć tej i tej maszyny, tamtej nie, i proszę o posrebrzane korki na wentyle..." On wykonuje USŁUGĘ a Pan mówi: "Dziękuję bardzo, dobra robota, niestety chyba nie czas jeszcze na letnie, sam sobie zmienię u siebie w garażu na te stare, zimowe... Fajnie, że Pan się podjął wyzwania, będę o Panu pamiętał i serdecznie polecał. Do widzenia! Spieszę się, bo 2 ulice dalej mam kolejną wizytę i tam będą mi zmieniać z powrotem, te co Pan założył na te, które Pan zdjął...". Tak wg. Pana wygląda wykonywanie usług? Pozdrawiam :)
10 8
odpowiedź
<