SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Afera wokół Facebooka narasta, ale do realnego kryzysu daleko. „Mark Zuckerberg stoi przed wyzwaniem, któremu sprosta”

Według nowych danych Facebook udostępnił dane większej liczbie użytkowników niż wcześniej zakładano. To wywołało nową falę krytyki pod adresem serwisu i nadało nową dynamikę kryzysowi wokół niego. - Facebook oczywiście traci wizerunkowo, ale na razie nie ma to wpływu na jego biznes. Nowe zabezpieczenia użytkowników to krok w dobrym kierunku, choć przy okazji serwis za mocno „przykręca kurek” z danymi niż to konieczne - oceniają eksperci social media i marketingu.

Dołącz do dyskusji: Afera wokół Facebooka narasta, ale do realnego kryzysu daleko. „Mark Zuckerberg stoi przed wyzwaniem, któremu sprosta”

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
To nie jest postęp, to zniewalanie!!
Prawda jest taka i nikt wam o tym nie powie wprost. By wróciła chociaż częściowo harmonia między ludźmi muszą upaść te dwie najbardziej uzależniające rzeczy - to media społecznościowe i smartfony. Zresztą realizowanie wizji zautomatyzowanego świata, wdrażanie sztucznej inteligencji oraz wprowadzanie technologii "smart" w tytule to też pomysły, które jak najszybciej trzeba wybić sobie z głów. O tym w jakim zakresie i jak szybko następują zmiany technologiczne powinni decydować albo współdecydować obywatele demokratycznych państw, a nie, że jest im to z góry narzucane przez naukowców, których pomysły są finansowane przez miliarderów. Obecne zmiany technologiczne to największe uwstecznienie w dziejach ludzkości!, maszyny mają robić za człowieka a nawet myśleć. Lenistwo do potęgi entej!!. Wszystko dzięki wspaniałej technologii( a właściwie dzięki postępowi technologicznemu) leci na łeb na szyję. Edukacja coraz gorsza, coraz gorsze wyniki uczniów w nauce, muzyka w radiu nie ma żadnych treści, jest często męcząca, krzykliwa i nastawiona na tymczasowy sukces w listach przebojów, żeby w niedługim czasie odejść w niebyt. Filmy w kinach są coraz bardziej sztuczne, dominuje efekciarstwo, a nie efekt, brakuje gry aktorskiej i wrażliwości twórczej. Obecne innowacje technologiczne jeśli będą prowadzone w takiej formie jak obecnie, zrobią ludziom większą krzywdę niż pożytek, mówię całkiem serio. Po prostu w naszych obecnych czasach, w XXI wieku brakuje czynnika ludzkiego, brakuje ludzkiej kreatywności, wrażliwości, pomagania sobie nawzajem a nawet bezinteresowności( to już wyjątkowo rzadkie zjawisko) - te rzeczy wypiera reżimowa technologia, której trzeba strzec się jak ognia, nim się obejrzycie obedrze was ze wszystkiego co ludzkie, tak jak robi to z prywatnością. Należy się czym prędzej opamiętać.
odpowiedź
User
Tak
Oprócz agencji social media spytajmy może jeszcze Zuckerberga, czy jego zdaniem Facebook się skończył? Co za lipne dziennikarstwo... Oczywiście, że nikt nie odinstaluje Messenger a, jednak z drugiej strony niektórzy coś tam pousuwali. Zmiana percepcji jest niemierzalna, a to ona właśnie skazała FB na odejście w niebyt.
odpowiedź
User
Jest OK!
Żona odeszła, dom się pali, córka poszła ćpać... Czy coś się stało? Wszystko w porządku!
odpowiedź
<