SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agora zwolniła 380 pracowników, oszczędzając 22 mln zł

Na koniec czerwca br. w Agorze pracowało 3 020 pracowników etatowych, o 380 mniej niż rok wcześniej. W ciągu roku spółka na wynagrodzenia i świadczenia dla nich wydała 293,6 mln zł, 22,1 mln zł mniej niż rok wcześniej.

Dołącz do dyskusji: Agora zwolniła 380 pracowników, oszczędzając 22 mln zł

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pan Adam
Szechterzątka, nie łudźcie się: dzień, w którym dostaniecie wypłatę w postaci "Dzieł zebranych" Michnika jest coraz bliższy. A może będziecie dostawać tylko po jednym tomie? Któż to wie? Matka Agora musi mieć kasę na wypłatę dla "Ketmana". Pan Lesław już co prawda z wami nie pracuje, ale ciągle może sobie przypomnieć to i owo o waszych autorytetach moralnych. Nie bez powodu trzymano go w redakcji tyle lat po zdemaskowaniu.
odpowiedź
User
do Pan Adam
Dobra wręcz doskonała analiza sytuacji
47 42
odpowiedź
User
Uchchachany
Jest wtorek, 20 sierpnia, godzina 7:48. Akurat trafiłem na moment, kiedy funkcjonariusze szechterówki zaczęli klikać łapki w dół. Albo admin zaczął minusować. Poważnie. Na przykład w ciągu sekundy liczba negatywów komentarza "do Pan Adam" wzrosła z zera do 25.
78 31
odpowiedź
User
do Uchchachany
Tutaj pewnie funkcyjni z ketmanówki minusują na Interii to dopiero manipulacja potrafią dowalić minus 500 na raz pod komentarzem nieprzychylnym PO lub narodowi wybranemu ostatnio był artykuł jak nkwudzista bauman zrezygnawał z tytułu honoris causa to dopiero działy się cuda z głosami.
64 24
odpowiedź
User
antySzechcio
Naród dziękuje za dobre wieści z Agory!!!
93 25
odpowiedź
<