SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVP: w „Alarmie!” o reprywatyzacji same zweryfikowane fakty, które mogą u niektórych wywoływać dyskomfort

Telewizja Polska w odpowiedzi na zarzuty wobec reportażu w „Alarmie!” o reprywatyzacji, z którą powiązano mieszkania kupione przez Monię Olejnik, Edwarda Miszczaka i Jarosława Gugałę, podkreśliła, że w materiale pokazano tylko zweryfikowane fakty. - Rolą telewizji publicznej, jak i mediów i dziennikarzy w ogóle jest prezentowanie faktów, nawet takich, które mogą wywoływać dyskomfort u części osób, których dotyczą - dodał nadawca. Pozwanie nadawcy za ten materiał zapowiedziała również modelka Anja Rubik.

Dołącz do dyskusji: TVP: w „Alarmie!” o reprywatyzacji same zweryfikowane fakty, które mogą u niektórych wywoływać dyskomfort

30 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
hd
Polsat do niedawna młócił na swoich antenach - Zakopiańską aferę w nieruchomościach
TVN potrafi wyniuchać najdrobniejsze aferki jakiegoś wójta czy innego sołtysa i wałkować temat tygodniami
Oba kanały, natomiast totalnie NIE DOSTRZEGAJĄ afery z kamienicami w Warszawie


Superwizjer TVN zrobił program o Brzeskiej w ciągu kilkunastu dni od znalezienia ciała. Aferę reprywatyzacyjną jako pierwsza opisała GW. Gdzie byli w tym czasie tzw. niepokorni?
27 16
odpowiedź
User
Super tajne
Superwizjer TVN zrobił program o Brzeskiej w ciągu kilkunastu dni od znalezienia ciała. Aferę reprywatyzacyjną jako pierwsza opisała GW. Gdzie byli w tym czasie tzw. niepokorni? -- I gdy sprawa zaczęła się robić BARDZO rozwojowa, i coraz "grubsze" tuzy były umoczone w sprawę, temat trafił pod redakcyjne wykładziny !!!!
23 13
odpowiedź
User
mhm
dziwny zbieg okoliczności... przypadek? nie sądzę
14 8
odpowiedź
User
wolne żarty
Nie o prawo tu chodzi, tylko o zwykłą przyzwoitość. Nabywali mieszkania w wyczyszczonych kamienicach, skąd najpierw usunięto niewygodnych lokatorów... Wszystko zgodnie z prawem - tak samo jak cała warszawska "reprywatyzacja" - tam też na wszystko była decyzja urzędnika magistratu...
A co do tego, że "nie wiedzieli" to po prostu wolne żarty - takie tuzy dziennikarstwa nie wiedziały co się dzieje na mieście???
19 16
odpowiedź
User
Obiektywni inaczej
W temacie obiektywności mediów tzw. głównego nurtu.
Wczoraj w lokalnym(jeszcze istniejącym) dodatku GW Poznań, dyżurny szperacz spraw różnych i sensacyjnych, rozczula się na d zwolnionym pracownikiem pewnego koncernu. OK . Jednak, dokładnie wczoraj wyleciał jego kolega redakcyjny, chyba tylko dlatego że młody obiecujący, ale wiadomo iż GW się zwija. I co z tego wynika? Ano ony dyżurny szperacz , ani be, ani me , ani kukuryku, w temacie.
Jak jego będą wywalać również nikt nic w temacie. Ot był redaktorek i nie ma redaktorka :P
13 12
odpowiedź
<