SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Analitycy o przejęciu Eurozetu za 326,75 mln zł: Agora zapłaciła za premię w postaci synergii

Agora, wspólnie z czeską spółką SFS Ventures kupi Grupę Eurozet, nadawcę m.in. Radia Zet. Sama nabędzie 40 proc. udziałów za 130,7 mln złotych, zatem za cały pakiet cena wyniosła ok. 326, 75 mln zł. Analitycy, pytani przez Wirtualnemedia.pl oceniają: „Trochę drogo, ale Agora zapłaciła za premię w postaci synergii”.

Dołącz do dyskusji: Analitycy o przejęciu Eurozetu za 326,75 mln zł: Agora zapłaciła za premię w postaci synergii

17 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
nissin
Jak się tak przyglądam całej tej sprawie z zakupem Zetki to przychodzi na myśl czy oferta Karnowskich i Jakubasa nie była tylko pozorna. Chodziło o jak największe podbicie stawki i maksymalne wywindowanie ceny dla Agory. Bo powiedzmy sobie szczerze; pomimo bredzenia medioznawców o synergii i tym podobne trele morele radio jako środek przekazu jest w fazie schyłkowej i ładowanie się w ten biznes nie ma przyszłości. Oczywiście Agora weszła w ten rynek bo ma z tym medium w miarę dobre doświadczenia, w przeciwieństwie do internetowych przedsięwzięć w przypadku których nie raz zaliczyła wtopę.
9 4
odpowiedź
User
Jaro
Przecież to są jaja. Główne media w Polsce są w rękach zagranicznych lub lewicowo- liberalnych polskich konglomeratów medialnych.A teraz pseudofachowcy będą tłumaczyć to synergią . Jaka synergia to jest monopol medialny starego układu. Nowy gracz zyskujący na rynku nie ma szans wygrać z nimi. Od razu odezwą się medialni pseudoobrońcy demokraci,którzy nie znoszą innego niż lewicowy punkt widzenia.Agora zrobi z tego już i tak liberalnego radia TOK FM bis. Czasem słuchałem Zetki od teraz nie zamierzam jej słuchać wcale.


a azjatycka dzicz swoje. Które pisowski przygłupie, niedojebie ze ściany wschodniej główne miedia są w rękach zagranicznych, lub lewicowych. Czy może chodzi tu o TVP1 pajacu? A może przygłupia pisowska świnio, chodzi o TVP2? A może chodzi o pierwszy program polskiego radia pajacu? A może chodzi wsioku o program trzeci polskiego radia? Więc jakie przygłupie masz media na myśli?
Jak chcesz trolować, to nie tutaj, bo strasznie jedzie gnojem....
0 4
odpowiedź
<