SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Anna i Robert Lewandowscy otworzyli agencję Stor9_, na jej czele Anna Zielińska, Maciej Dutkowski i Jakub Zajdel

Robert Lewandowski razem ze swoim współpracownikiem Tomaszem Zawiślakiem uruchomili agencją marketingową Stor9_. Jej pierwszymi klientami jest sam Lewandowski i jego żona Anna. Szefową firmy została Anna Zielińska, dyrektorem kreatywnym - Maciej Dutkowski, a dyrektorem ds. PR - Jakub Zajdel.

Dołącz do dyskusji: Anna i Robert Lewandowscy otworzyli agencję Stor9_, na jej czele Anna Zielińska, Maciej Dutkowski i Jakub Zajdel

19 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
jak
Tak Lewandowska wygląda NAPRAWDĘ. Nie ona jedna tak ściemnia na Instagramie [DUŻO ZDJĘĆ]

Na Plotka mam wejść. Na Gazetę wszedłem, na główną stronę.
8 8
odpowiedź
User
Anna
Dość! Dość! Dość już Lewandowskich! Czy oni nie widzą, że ludzie rzygają na widok ich codziennych fotek? Nie kupię żadnego produktu, żadnej usługi, które oni reklamują.
12 10
odpowiedź
User
Tuten
A kto to jest Lewandowski? Jakiś "nad ludz", przecież on tylko gra w piłkę a piłka nożna to jest tylko gra i do puki będziecie traktować piłkę nożną jak jakąś rzecz, która jest najważniejsza w życiu tego narodu to tacy ludzie jak ten wasz Lewandowski będą czuć się za najważniejszych i najmądrzejszych. Ciekawe czy ten wasz "idol" chciał by grać tę swoją piłkę gdy by za swoją grę dostał np. 2000 zł?


Dopóki oraz gdyby, elokwencie!
9 9
odpowiedź
User
jak
Lewandowski po raz pierwszy świętuje Dzień Ojca. Fanki zachwycone. "Najpiękniejsze zdjęcie, jakie widziałam"

Nie chcę Lewandowskiego oglądać poza piłką nożną, ale go widzę do porzygania stale. Wchodzę na Gazetę i jest zawsze. On albo Chajzer na głównej stronie. Dziś drugi raz bo wcześniej publikowali zdjęcia robione z ukrycia z wakacji. Do tego sprowadza się Gazeta teraz. Do nieistotnych bzdur i reklam.
9 8
odpowiedź
<