SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Onet zamyka Blog.pl. „Efekt rosnącej roli mediów społecznościowych”

Serwis blogowy Blog.pl (należący do Grupy Onet-RAS Polska) z końcem stycznia 2018 roku zostanie zamknięty. - To efekt rosnącej roli mediów społecznościowych, które - jako centrum tworzenia społeczności i wymiany myśli w internecie - przejęły rolę blogów - mówi Wirtualnemedia.pl Paweł Jurek, dyrektor zarządzający segmentem Onet.

Dołącz do dyskusji: Onet zamyka Blog.pl. „Efekt rosnącej roli mediów społecznościowych”

49 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
aZaliż
Biedny ten onet, nic mu się nie opłaca.
75 9
odpowiedź
User
internauta
Tak się niszczy historię w internecie. Rozumiem zamknięcie blogów, ale czy nie mogłyby one zostać w sieci ze względów historycznych? Ileż to miejsca na serwerach może zajmować tekst i obrazki, w porównaniu z dzisiejszymi wideo w HD i 4K? Co jest warte publikowanie czegokolwiek w Onecie, jeśli za parę lat to zniknie i nie zostanie po tym nawet ślad.
odpowiedź
User
Adam Jarecki
W tym artykule brakuje najważniejszej informacji praktycznej: czy blog.pl pod rządami Onetu oferuje autorom proste narzędzie do szybkiego wygenerowania archiwum wytworzonych przez nich treści. Szczerze mówiąc brak tego tematu mocno mnie rozczarował.
62 9
odpowiedź
User
Pytanie
Czy autorom z dnia na dzień zamykanych blogów (umówmy się, niecałe 2 miesiące to nic jeśli trzeba wykonać od zera migrację treści i postawić nowy silnik) zaoferowano pomoc?
53 9
odpowiedź
User
pavv
Jakaś mania zamykania czegoś czego w sumie nawet karmić nie trzeba i dokładać do interesu też nie.
59 10
odpowiedź
<