SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Agora zamyka Blox.pl, powodem malejąca popularność serwisu

Pod koniec kwietnia br. Agora zamknie platformę blogową Blox.pl. Firma uzasadnia to jej malejącą popularnością związaną z rozwojem globalnych mediów społecznościowych. W ub.r. ze swoich serwisów blogowych zrezygnowały Onet i Wirtualna Polska.

Dołącz do dyskusji: Agora zamyka Blox.pl, powodem malejąca popularność serwisu

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Adam
Portale, należące przeważnie do zagranicznych właścicieli, usuwają blogi, ponieważ nie mogą ich cenzurować. Jak to mówił Barack Obama, blogerzy zagrażają demokracji.

Nikt już nie czyta blogów bo wszyscy youtube oglądają. Nie masz pojęcia o czym piszesz, to sie nie kompromituj. Blogi to są śmietniki
2 2
odpowiedź
User
MisiaA
Niebezpieczne, jeszcze chwila a niepopularne treści dotyczące kaczuszek i ich pisklątek albo baraków i trampków wyjdą naprzeciw transportującym całą żółć ale wsposób zapchany i kontrolowany, mediom społecznościowym. Już teraz zniknęły z Internetu niektóre kompy, m. in. z niezłą platformą Vista czy XP. Powód? Nie da się starych mediów oszukać, starzejących się i cwaniejących bloggerów/bloxerów również. A RODO psuje sytuację. Ameryka nie mo0że odegrać roli Hopkinsa, wszysko leci na dniach, cała sprawa nie toczy się nawet przez TV, bo nikt nie chce ich oglądać. Powód malejącej popularności TV - rosnąca głupota mediów społecznościowych, TV i ...rosnąca blogów, na których pisze ten sam odsetek inteligentów, głupków i ...zieciaków, z którymi po latach - nie z naszymi "mądrościami" blogerskimi - "orwellowsko"(Farma zwierzęca) skonfrontują poli8tycy "tworzący " w ten sposób nową, głupsząrzeczywistość, podatną znów na manipulację lecz pozbawioną ochrony internetu. Bo z nami i tym CO napiszemy, bylizmuszeni zacząć się liczyć. Zdziećmi zrobią co chcą. Znów ich zastraszą. Wszpółczesny człowiek w wieku produkcyjnym ich wyśmieje, bo przecież nie podetkną sobie lontu pod du...ę. Tyle JUŻ WIEMY . Tymczasem "mamuśki"i "tatuśki" znikną na razie w trosce o wyobcowane w świecie wirtualnym dzieci, niezdolne do obrony, strzelania, bozlikwidowano nam nawetpospolite ruszenie, skasuje się arabów, ekonomiczne idee pomocowe i - świat drapieżcy - człowieka zaistnieje na dniach. Polska i Księżycna razie nie spadnie nam na głowę,jak już raz za Jana Pawła. Więcej?
Może na wordpress,może gdzie indziej.Byle dalj od zapchanej lecz kochanej pamięci Facebooka i NK,Twittera, gdzie nie chce się patreć na reklamowaną mordę Trampka ani widzeć zakręconych politycznie 20latków. Myśmy TWORZYLI tę politykę, na Onecie WP i bloxach. TERAZ chcą nas wychrzanić z netu, bo urośliśmy w siłę - u mnie ze 100 klików/tydz do 700/tydz. na dniach. BEZ REKLAMY w mediach, jakichkolwiek, czyste treści. Wypowiedzi prywatnie ministrów,o ministrach przeciez tylko przeszkadzają. A PRAWDA w oczy kole.
0 0
odpowiedź
<