SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Dominik Zdort wyszedł z audycji RDC, po tym jak Marcin Celiński porównał jego wypowiedź do słów Jaruzelskiego

Szef Tygodnik.tvp.pl Dominik Zdort opuścił studio w trakcie porannej audycji radia RDC po sprzeczce z Marcinem Celińskim z „Liberte”. Celiński stwierdził, że wypowiedzi Zdorta kojarzą mu się z argumentacją PRL-owskich przywódców Wojciecha Jaruzelskiego i Mieczysława Rakowskiego. - Z tym panem więcej nie wystąpię - stwierdził Dominik Zdort. - Gdybym wcześniej wiedział, że będzie Celiński, sam udziału bym odmówił - napisał Wojciech Wybranowski z „Do Rzeczy”, który też gości w audycji.

Dołącz do dyskusji: Dominik Zdort wyszedł z audycji RDC, po tym jak Marcin Celiński porównał jego wypowiedź do słów Jaruzelskiego

20 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ufo
Co mnie Ślązaka obchodzi jakieś warszawskie radio!!!
odpowiedź
User
RDC
po wyrzuceniu Elizy Michalik, Ewy Wanat, odejściu Tomasza Stawiszyńskiego przestało być ciekawe. To już dwa lata jak zepsuto to interesujące publiczne radio. „Dyskusje” ze Zdortem, Wybaranowskim, i kto tam jeszcze z d.zmiany bywa, nie mają sensu. Zaprzeczają istocie pojęcia „dyskusja”. Obecność redaktora Celińskiego wydaje się tam dziwna.
odpowiedź
User
RDC
po wyrzuceniu Elizy Michalik, Ewy Wanat, odejściu Tomasza Stawiszyńskiego przestało być ciekawe. To już dwa lata jak zepsuto to interesujące publiczne radio. „Dyskusje” ze Zdortem, Wybranowskim, i kto tam jeszcze z d.zmiany bywa, nie mają sensu. Zaprzeczają istocie pojęcia „dyskusja”. Obecność redaktora Celińskiego wydaje się tam dziwna.
odpowiedź
<