SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Duży spadek oglądalności TVP1 w dni powszednie w access prime-time. Słabe wyniki „Klanu”, „Rodzina wie lepiej” i „Jaka to melodia?”

TVP1 w zeszłym tygodniu w dni powszednie w paśmie 17.00-20.00 oglądało średnio 1,11 mln widzów, o 980 tys. osób mniej niż w sezonie 2016/2017 i o 90 tys. mniej niż tydzień wcześniej. Przyczyną tego spadku są niskie wyniki oglądalności nowych odcinków „Klanu” (868 tys.) i teleturnieju „Jaka to melodia” (728 tys.) oraz słaby debiut audycji „Rodzina wie lepiej (580 tys.) - raport portalu Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Duży spadek oglądalności TVP1 w dni powszednie w access prime-time. Słabe wyniki „Klanu”, „Rodzina wie lepiej” i „Jaka to melodia?”

25 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Wirtualny obiektywiz
Czy wirtualnemedia już całkowicie przeszły na stronę BRAKU OBIEKTYWNOŚCI I ZWYKŁEJ PRZYZWOITOŚCI ?
Wirtualnemedia, wy jesteście naprawdę wyjątkową stronniczą papugą !
Staliście się bardzo denną tubą zaprzyjaźnionych mediów, mediów które tak faktycznie robią bokami!
Miejcie odrobinę cywilnej odwagi i napiszcie całą prawdę o kondycji i stanie CAŁYCH MEDIÓW na terenie RP.
Prasa w RP istnieje teoretycznie! Coraz mniej ludzi i to głównie starsze pokolenie sięga po prasę.
Telewizornia, przyciąga jedynie gdy są wielkie imprezy sportowe, naprawdę topowe filmy, ewentualnie ciekawe wydarzenia kulturalne( ale i tych tak faktycznie w całej telewizorni, bez podziałów jest tyle co kot napłakał) Młode pokolenie w lwiej części zostało wyrzucone to netu i już są nie do odzyskania!
O tubach radiowych to nawet nie warto rozmawiać.


Całe media czyli prasa, radio, telwizornia nie wywali ze swoich łamów/programów GLĘDZĄCYCH politykierów to tak zwyczajnie zdechnie ! i Nikt po nich nawet nie uroni łezki !
odpowiedź
User
Obserwator
Jacku, ciebie widać nawet z daleka, nawet wirtualnie z pomimo niskiego.... dobra, bez ad personami.
Widziałeś kiedyś obiektywne media? Media tworzą ludzie, a ci z natury są nieobiektywni. Bo mają poglądy. Lepsze lub gorsze. I podobnie jest z widzami. Oni również mają poglądy. I głosują, pilotem, portfelem, uwagą. To widać również w telewizji Puls. Może nie na taką skalę jak w TVP, inne są te skoki oglądalności, prawda?
Wracając, wbij to sobie raz na zawsze. Nie ma obiektywnych mediów. Jeśli takie widzisz to widzisz jedynie obłudę. Sorry.
odpowiedź
User
Zmienić
Bo Janowski to relikt, a w Klanie same smutasy.
odpowiedź
User
guest
...jak padają pasma dzienne to już kaplica. Żelazny elektorat ucieka.
odpowiedź
User
guest
...jak padają pasma dzienne to już kaplica. Żelazny elektorat ucieka.
odpowiedź
<