SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Duży wzrost „Newsweeka” w I półroczu 2013, ostro w dół „Wprost” i „Uważam Rze”

W I półroczu 2013 roku liderem średniej sprzedaży ogółem tygodników opinii został „Gość Niedzielny”. Najwięcej zyskał “Newsweek” a udany debiut zanotowały dwa nowe magazyny: „W Sieci” i „Do Rzeczy”.

Dołącz do dyskusji: Duży wzrost „Newsweeka” w I półroczu 2013, ostro w dół „Wprost” i „Uważam Rze”

25 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
MEDIALNA Q. REFF
Aa ja i tak nie łykam "Njuzłika" :-) nie trawię mięsazlisa :-) (korekto nie poprawiaj ! :-) )
odpowiedź
User
loss
Czytam wszystkie kluczowe tygodniki. Newsweek to tabloid. Jego wysoka sprzedaż to zła wiadomość, ponieważ świadczy o gustach czytelników opiniotwórczych mediów. Brawo dla redakcji, bo potrafi tym gustom sprzyjać. Ale to pyrrusowy sukces. Polityka to przewaga nudnych i miałkich treści w rodzaju, co Paradowska lub Władyka myślą i chcą powiedzieć światu. A szkoda, bo miała lepsze lata i wyższy poziom. Potrzebuje powiewu świeżości. Wprost sięga bruku, ale być może taki brukowiec jest potrzebny, aby mówić, czym zajmują się autorytety moralne w rodzaju Fibaka. Do Rzeczy nie jest najgorsze (nie oceniam profilu politycznego, ale warsztat), ale nie z tym wydawcą (w przypadku Wprost istnieje większa spójność "programowa"). WSieci jest nachalne i przez to jeszcze bardziej jednostronne niż Newsweek czy Polityka.
Reszta jest zasadniczo do zamknięcia. UważamRze czy Przekrój to kpina. A może w tej sytuacji jest miejsce na porządny tygodnik z ciekawymi treściami, bez profilu politycznego?????
odpowiedź
User
Yogidługonogi do Mikusia
A który raz ja czytam że jestem pelikanem i Yogipisdonogi? Nie ośmieszaj się kolego, tylko zrób jakikolwiek oryginalny wpis. JAKIKOLWIEK. I najlepiej na temat, zamiast o mnie. Za słaby jesteś, żeby mi to pochlebiało.
odpowiedź
<