SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Duży wzrost „Newsweeka” w I półroczu 2013, ostro w dół „Wprost” i „Uważam Rze”

W I półroczu 2013 roku liderem średniej sprzedaży ogółem tygodników opinii został „Gość Niedzielny”. Najwięcej zyskał “Newsweek” a udany debiut zanotowały dwa nowe magazyny: „W Sieci” i „Do Rzeczy”.

Dołącz do dyskusji: Duży wzrost „Newsweeka” w I półroczu 2013, ostro w dół „Wprost” i „Uważam Rze”

25 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Andrzej
Polityka i ten drugi to ile lat na rynku się pałętaja?
8 10
odpowiedź
User
Benia
Szkoda Wprost, ale coz PMPG wie jak WYprowadzic tytul z rynku patrz ( Film, Machina, Bloomberg, Dlaczego ) teraz czas na Wprost a później Do rzeczy
9 9
odpowiedź
User
rox
Do loss. Trafne uwagi. W dyskusjach portalowych brak nawet próby wydawania takich apolitycznych sądów. Co do wyników Newsweeka to nie jestem do końca przekonamy o ich rzetelności. Wszak do poziomu sprzedaży zaliczają się egzemplarze wysyłane gratis wszystkim prenumeratorom DGP. To przecież kilkadziesiąt tysięcy.

Obiektywny tygodnik nie przyciągnie masowego czytelnika, ponieważ nasze społeczeństwo jest rozemocjonowame. Wszystkie tygodniki opierają się na jakichś
'Etykietkach'. Czytelnicy tygodników uważają się za ' wyrobionych' politycznie, a w tygodnikach chcą odnaleźć odbicie swoich poglądów politycznych.
To jest problem braku kultury społecznej dyskusji.

wydaje mi się też. Że to raczej 'prawa' strona stara się taką dyskusję tworzyć, vide felieton Rolickiego w dawnym Urze. Ale może to tylko kwestia moich sympatii.
Pozdrawiam
9 8
odpowiedź
User
Yogidługonogi do roxa
To wszystko bardzo celne, co napisałeś. Problem polega na tym, że prawdopodobnie jestem jedynym czytelnikiem twojego tekstu. Takie miejsce i czas, niestety.
8 8
odpowiedź
User
ble
ale o czym te notowania świadczą? tylko, kto więcej sprzedaje. Najwięcej Gość Niedzielny. To oczywiste. Przecież jego czytelnicy muszą czerpać instrukcję, jak żyć.
10 8
odpowiedź
<