SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

“Dziennik Polski” bez mutacji lokalnych

Od czwartku, 29 grudnia br. w wydawanym w Małopolsce “Dzienniku Polskim” (Polskapresse) nie ma już mutacji lokalnych. Zastąpiły je wspólne strony z informacjami z różnych części województwa małopolskiego.

Dołącz do dyskusji: “Dziennik Polski” bez mutacji lokalnych

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
megi
Dorota Stanek, prezes Polskapresse:
"2011 był dla Polskapresse dobrym rokiem. Przede wszystkim udało nam się pozyskać Dziennik Polski (...) Będziemy rozwijać firmę i nie bać się realizować kolejnych przedsięwzięć. Tym bardziej, że wiele pilotażowych projektów z 2011 roku testowanych w niektórych regionach zakończyło się powodzeniem. W 2012 roku będziemy się starali je wdrożyć w pozostałych regionach".
Pracuję w tej firmie i k.... nic sie nie zakończyło powodzeniem! "Wiele w niektórych"? A projekt Polska? A Dziennik Polski i in.? To jest rozwijanie firmy? Dyletantka Stanek i jej przydupasy - musicie po prostu odejść!
8 8
odpowiedź
User
angry
Pamiętacie Trybunę Śląską i Dziennik Zachodni, też tak było, pozostał tylko Dziennik Zachodni (teraz Polska Dziennik Zachodni). Tam będzie tak samo ostanie tylko Polska Gazeta Krakowska, a Dziennik Polski zniknie z rynku. Inna sprawa to obecna kondycja Polski Dziennika Zachodniego pod rządami polskapresse.
Podobno niebawem tylko w internecie, jak i inne dzienniki tego "koncernu", koniec z drukowanymi egzemplarzami (takie słuchy chodzą w Warszawskiej siedzibie firmy.
8 8
odpowiedź
User
mister
to pierwszy krok żeby zamknąc dziennik , poczekajmy jeszcze chwile, kwestia czasu , dziennikarze poszli, biura polaczone ,za chwile bedzie jednosc, a zarzad w nagrode coraz to nowszymi wozami sie porusza i coraz wiecej przydupasów ciepłe posadki sobie ścieli w krakowie ot taka to firma wielka jest i mydlenie oczu Niemcowi co kasę na dziennik wyłożyl ale to nie lada sztuka :-)
8 8
odpowiedź
User
wacek
Strasznie szkoda mi Dziennika ! To była taka fajna , krakowska gazeta. Ja wiem , czasy się zmieniają , technologie idą do przodu , młodzi to tylko internet - a więc "stare dziady " podobne do mnie muszą to przełknąć , ale ciężko...
8 8
odpowiedź
<