SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Eksperci o postulatach Kukiza reformy rynku mediów: niektóre sensowne, inne nieprzemyślane (opinie)

Według opublikowanego wczoraj programu ugrupowanie Pawła Kukiza domaga się dużej reformy rynku medialnego w Polsce. Chce, by w mediach lokalnych i centralnych obowiązywały zakazy koncentracji u jednego właściciela powyżej 20 proc., a reklamy państwowych firm i instytucji nie trafiały do mediów z zagranicznym kapitałem. Pomysły Kukiza komentują dla Wirtualnemedia.pl: Paweł Nowacki, Paweł Lisicki, Bogusław Chrabota, Michał Karnowski i Sławomir Jastrzębowski.

Dołącz do dyskusji: Eksperci o postulatach Kukiza reformy rynku mediów: niektóre sensowne, inne nieprzemyślane (opinie)

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Paweł Janusz
Panie Pawle! Powinien Pan wzorem Cimoszewicza wyjechać w głuszę. Nastąpi u Pana Samospalenie. REWOLUCJA ZJADA WŁASNE DZIECI!
odpowiedź
User
Mavika
I bardzo dobrze, niech niech się weźmie za tą Sodomę i Gomorę. Nie ma złych zamiarów, nie jest uwikłanym w układy dwulicowym oszustem. Nie jest też geniuszem i pewnie nie ma gotowej recepty jak uzdrowić Polskę, ale wierzę, że dobierze sobie grupę mądrych i uczciwych doradców, którzy pomogą Mu naprawić ile się da. Jak któryś punkt nie wypali, to się przywróci wcześniejsze ustawienia. Mój głos ma choćby nie wiem z jakim błotem go mieszano. Mam gdzieś co piszą media, nie przepuszczę takiej szansy wyrzucenia gnoju z obory na wiejskiej
odpowiedź
User
katon
Błagam w imieniu wielu uczciwych Polaków - nie cytujcie więcej opinii największej kanali polskich mediów-naczelnego Superexpresu.
odpowiedź
<