SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dobry Andrzej Duda, zły Jarosław Kaczyński? „Prezes PiS przekroczył granicę, ale jego wyborcom się to podoba”

Nie milkną echa po wtorkowych wystąpieniach prezydenta Andrzeja Dudy i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Czy wyrażony sprzeciw wobec własnego obozu politycznego wpłynie na wizerunek Andrzeja Dudy? Jak ostre wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego przełożą się na jego postrzeganie i poziom debaty publicznej? Dla portalu Wirtualnemedia.pl komentują: dr Monika Kaczmarek-Śliwińska, dr Łukasz Przybysz, dr Krystian Dudek, dr hab. Norbert Maliszewski, Eryk Mistewicz i Adam Łaszyn.

Dołącz do dyskusji: Dobry Andrzej Duda, zły Jarosław Kaczyński? „Prezes PiS przekroczył granicę, ale jego wyborcom się to podoba”

32 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
anty-kaczor
„nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego świętej pamięci brata, zamordowaliście go, jesteście kanaliami”

Schizofrenik zapomniał, że to on był inicjatorem drugiej delegacji i, że to przez jego działania Lech był traktowany jak przybudówka pisu
68 34
odpowiedź
User
widz
Panie Prezydencie.. Już na Pana NIE ZAGŁOSUJĘ JA i moja rodzina.. Prezydentem Polski jest Kaczyński a nie Pan..szkoda.
57 36
odpowiedź
User
Ała
Tzw. Zwykłym ludziom podoba się wiele niemądrych rzeczy.
Ale zazwyczaj to zwykli ludzie w końcowym rachunku płacą za to, że lubują się w głupocie.
Problem w tym, że tzw. Zwykli ludzie ciężko uczą się na błędach.

A co do wypowiedzi. Wiemy, że to nie był żaden zamach. Tylko katastrofa - i to zaginiona w głównej mierze przez naszą stronę. I wiemy, że MSZ odradzał Kaczyńskiemu wyjazd.
43 24
odpowiedź
User
Adrian
pozostanie Adrianem. Broni się przed marginalizacją w pisie na rzecz Ziobry.
34 23
odpowiedź
User
spa
"Taka wypowiedź (...) Jest błędem, ponieważ wpisuje się w stereotyp Jarosława Kaczyńskiego jako polityka, którego jedynym celem jest zemsta."
Mam poważne obawy, że to wcale nie jest żaden stereotyp, tylko rzeczywistość. W emocjach wychodzi z człowieka więcej prawdy.
41 17
odpowiedź
<