SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dobry Andrzej Duda, zły Jarosław Kaczyński? „Prezes PiS przekroczył granicę, ale jego wyborcom się to podoba”

Nie milkną echa po wtorkowych wystąpieniach prezydenta Andrzeja Dudy i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Czy wyrażony sprzeciw wobec własnego obozu politycznego wpłynie na wizerunek Andrzeja Dudy? Jak ostre wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego przełożą się na jego postrzeganie i poziom debaty publicznej? Dla portalu Wirtualnemedia.pl komentują: dr Monika Kaczmarek-Śliwińska, dr Łukasz Przybysz, dr Krystian Dudek, dr hab. Norbert Maliszewski, Eryk Mistewicz i Adam Łaszyn.

Dołącz do dyskusji: Dobry Andrzej Duda, zły Jarosław Kaczyński? „Prezes PiS przekroczył granicę, ale jego wyborcom się to podoba”

32 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Hollylodz
Adrian myśli, że tupiąc lekko nóżką coś zmieni w swoim żenującym wizerunku pustej pacynki??
Taka wydmuszka jak on może się tylko uśmiechać do Trumpa i udawać, że coś znaczy.
14 13
odpowiedź
User
mm
Pisowskie trole już się zleciały a ja się zastanawiam jak małym trzeba być człowiekiem by wolność swojego kraju sprzedaeać za parę groszy. A dlaczego jest to sprzedawanie wolności? Kaczyński chce by nasza ojczyzna została wykluczona z UE, a wtedy Putin sięgnie po nasz kraj jak po swoje. Maciarewicz juz mu to ułatwił niszcząc wojsko.
14 13
odpowiedź
User
?!
alternatywą dla Kaczego jest lewacki rząd sprzedawczyków i złodzieji


Niedostatecznie nauczyli polskiego?!
14 10
odpowiedź
User
la la
Czas na odcięcie środków z UE w tym dopłat na wieś - zobaczymy jak to się spodoba. Potem jakiś mały kryzysik i juz nie na kolana, a na łopatki.


i czas płacić składki 5 mld ojro ROCZNIE na eurokołchoz
11 12
odpowiedź
User
edek
Czy nazywanie 15 MILIONÓW Polaków:
- gorszym sortem,
- o twarzach upośledzonych potrzebujących pomocy,
- nazywając nas ZDRAJCAMI itd.
Daje Kaczyńskiemu PRAWO tak o NAS mówić?
"pan" naczelnik może tak mówić, jemu wolno i 15 MILIONÓW uczciwych Polaków nie ma prawa się na Kaczyńskiego wnerwić?
W mojej ocenie "pan" naczelnik może mnie w dupę pocałować i nie życzę sobie, by taka kanalia jak Kaczyński wycierała sobie mną i innymi uczciwymi POLAKAMI w liczbie 15 MILIONÓW jego zasraną, nędzną i plugawą mordę, z której przez zepsute zęby śmierdzi jak z wychodka - dotarło?
12 9
odpowiedź
<